X

«

»

Lato Rabatów w Konsoleigry – promocje Nintendo

kig2

W promocji Lato Rabatów zakupicie m.in.:

New Nintendo 3DS Black+Dragonball Z+YO-KAI WATCH – 819,99 zł
New Nintendo 3DS Black+YO-KAI WATCH+Hyrule Warrior – 819,99 zł
New Nintendo 3DS Animal Crossing HHD+YO-KAI WATCH – 819,99 zł
Bravely Default 3DS – 124,99 zł
Donkey Kong Country Returns 3DS – 124,99 zł
Pokémon Mystery Dungeon Gates to Infinity 3DS – 124,99 zł
Fire Emblem Awakening 3DS – 124,99 zł
The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3DS – 124,00 zł
Harvest Moon: The Lost Valley 3DS – 84,99 zł
Mario & Luigi: Paper Jam Bros 3DS – 124,00 zł
Pokémon Super Dungeon Mystery 3DS – 124,99 zł

Koszty wysyłki zaczynają się od 7,99 zł.

 • Pajfu

  Jakiś żart a nie promocja. Swojego nowego N3DSa XL kupiłem za 700zł wraz z ładowarką. Rozumiem, że Nintendo nie istnieje w naszym kraju no ale bez przesady.

  • Można wiedzieć, gdzie kupiłeś New 3ds XL w takiej cenie? Z góry dzięki.

   • Pajfu

    Swoją kupiłem z lombardu z Wrocławia za 650zł co je mieli z jakiejś promocji z Niemiec. Nówka sztuka, fabryczny soft 9.9 itd. Dokupiłem stację ładującą oraz folie za 50zł.
    175$ to normalna cena na świecie za N3DSa XL.

    • Ciężko o używane N3DS XL. Sam mam tego najpierwszego 3DS’a cosmo black z ambasadorem, ostatnimi czasy rozważam wymianę, ale jeszcze nie jestem pewien… Ze względu na dostępność i ceny gier kusi też Sky3DS+, ale to się kłóci z moim kodeksem moralnym, więc póki co udaje mi się powstrzymywać

    • Pajfu

     Była chwila kiedy przerabianie konsoli było dostępne na każdym możliwym systemie itd. Teraz jest to o wiele trudniejsze bo nie dość, że ma się jedną próbę to jeszcze trzeba mieć grę z luką jeśli ma się najnowszą wersję systemu no ale spróbować zawsze warto. Sam większość gier kupuję ale dla samej możliwości odblokowania normalnego zegara procesora wersji New konsoli w wszystkich grach jak dla mnie było warto. Granie w Pokemony w 3D bez żadnych przycięć itd. Dlatego przed kupieniem jakiegoś Gatewaya zawsze lepiej spróbować swoich sił w przerabianiu. Fabrycznie nowa konsola ma zazwyczaj wersję 9.9 zainstalowaną z której downgrade do 9.2 wcale nie jest taki trudny.

    • Przecież z dostępnością gier na 3ds nie ma żadnego problemu odkąd jest oficjalny dystrybutor. Argumentu o cenach gier też nie rozumiem, są tańsze niż na inne konsole. Plus gry Nintendo trzymają cenę, jak coś przejdziesz, możesz sprzedać z niewielką stratą.

    • Taaa… Próbowałem upolować używkę Bravely Default w sensownej cenie przez 3 miesięce. Ostatecznie kupiłem bez pudełka za 110 zł. Słaby interes. Dodatkowo gry ze zwykłego NDS bardzo ciężko dostępne i w dodatku kosztują przeważnie tyle co nówki z 3DS. Mówie tu o np. Chrono Trigger czy 999. Szkoda, że w Polsce rynek handheldów praktycznie nie istnieje (zarówno 3DS jak i Vita) 🙁 Jako posiadacz obu uważam, że Vita jest lepsza. Może dlatego, że nie dane mi było zagrać we wszystkie gry z 3DS, które chciałem. Na brak gier nie narzekam, za chwilę wychodzi Zero Escape 3, także chyba dam tym razem szansę 3DS’owi (VLR splatynowałem na Vicie)

    • Ja dorwałem miesięcznego N3DS XL za 650zł z Pokami Y i Mario Landem. Czasem się poszczęści człowiekowi ;)) A promocje… 20zł mniej niż standardowo… Mogli dać po prostu wysyłkę kurierem na free x) Odkładajcie na Monster Hunter Generations! Premiera już niedługo!