«

»

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue za ok. 93,20 zł z wysyłką do Polski w Base

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue – 17,99 funtów (86 zł)

Wysyłka do Polski kosztuje 1,49 funtów (7,12 zł).

 • Ja to się gubię w tych Kingdomach. Jak mam zacząć rozgrywke jak to jest prolog finałowego rodziału części 2.8?? Od jakiej części to w końcu mam zacząć grać żeby nie zrobić sobie wody z mózgu.

  • Piotr Czajkowski

   Masz grać tak jak zostały wydane. Czyli kupujesz Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX i grasz wg kolejności czyli – I, Re: chain of memories, II, 358/2 days, birth by sleep, re:coded (w menu wyboru gier jest poukładane).
   A jak na moje to grasz w jedynkę, omijasz re:chain of memories bo system walki w tej części jest dość specyficzny i czytasz co się stało pomiędzy jedynką i dwójka (jednym zdaniem – robili coś i stracili cała pamięć z tego co robili, nie jest to jakoś mocno istotne bo będzie wyjaśnione), grasz w II. Z tego, co kojarzę to w 358/2 days nie było nic ważnego ale grało się przyjemnie. Birth by sleep było denerwujące – grasz to samo z trzech perspektyw, mi nie podeszła ale jest to prequel dużo wyjaśniający, warto chociaż jedną postacią przejść. Re:coded to jak dobrze pamiętam film.
   Z pakietu 2.8 przeszedłem Dream Drop Distance – bardzo przyjemnie się grało, ale dosyć krótko, dalej się nie wypowiem bo jeszcze nie ograłem.

   • Shozou

    358/2 Days jest dosyć ważne dla KH3. Rola Roxasa i Xion w starej organizacji ma znaczenie. 😉 Z tym że w kolekcji o ile dobrze pamiętam to nie gra tylko zestaw cutscenek.

    BBS trzeba przejść wszystkimi trzema, koniecznie.

    • Polecam sprawdzić „Kingdom Hearts Series CORRECT Order: The Tetsuya Nomura Guide” na forum Resetera. Tam jest chyba najbardziej sensownie wyjaśnione, w jakiej kolejności grać.

  • Polecam sprowadzić sobie Kindom Hearts The story so far za 39 dolców, wydanie zbiorcze wszystkich części.

  • Yamaneko22

   KH1, KH2 i BBS. Resztę olać.

 • Arolek

  Widzę, że promocja się skończyła, ale w Ultimie mają bodaj za 130 złotych jeśli ktoś ma ochotę zagrać