Hitman Absolution na X360 – £5.99
Tomb Raider na  X360 – £14.99
Star Trek na PS3 – £10.00 
Dead Island Riptide: Zombie Bait Edition na X360  – £40.47
Kingdoms of Amalur: Reckoning na PC – £4.99
TES V: Skyrim Legendary Edition na PS3 i X360 – £24.99

Przy zamówieniach o wartości powyżej £25 wysyłka do Polski jest darmowa.

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Kilka ciekawych promocji w brytyjskim Amazonie"

  1. Na muve z całą pewnością nie będzie po 50zł, bo to edycja dostępna tylko w UK. A po 50zł to mogą sobie ewentualnie rozsprzedawać to czego są dystrybutorem, a nie to co muszą zaimportować.

  2. I dobrze, że tego nikt nie kupuje. Mi akurat spodobała się ta EK na unboxingu i chce ją mieć, ale poczekam aż cena spadnie.

 1. Muve nadal związane jest z Cenegą, to że rozdzielili sobie spółki to tylko formalność. Najlepsze zniżki zawsze będą mieli na produkty, których Cenega jest wydawcą w Polsce, a więc:

  http://sklep.muve.pl/cenega

  Po 50zł były właśnie kolekcjonerki, których Cenega była dystrybutorem, a zapewne zalegały im na magazynie sporo po premierze. Zombie Bait nawet oficjalnie nie został wydany w Polsce. Jak ktoś to sprzedaje to zapewne z prywatnego importu.

 2. Muve też czasem sprowadza i sprzedaje gry (i wydania), które nie są dostępne w Polsce. Większość szanujących się sklepów tak robi.

  1. Hehe, powiedziałbym, że nawet nie „czasem” tylko często sprzedają towar sklepów chociażby z UK. Jednak kwestia dotyczyła sprzedaży tej edycji za 50zł, a sprowadzanego towaru za tyle nie puszczą bo byłoby to zwyczajnie nieopłacalne.