Kirby's Return to Dream Land Deluxe: premiera i cena w Polsce. Sprawdź gdzie kupić

Już pod koniec miesiąca czeka nas premiera Kirby’s Return to Dream Land Deluxe w Polsce. Odświeżona wersja platformówki, wydanej pierwotnie na konsoli Wii, zadebiutuje jako kolejny tytuł ekskluzywny dla Nintendo Switch. Cena Kirby’s Return to Dream Land Deluxe zaczyna się w polskich sklepach od 219 zł. Po więcej informacji zapraszamy Was do dalszej części artykułu. Znajdziecie w nim szczegółowe informacje dotyczące gry oraz listę ofert na pre-order Kirby’s Return to Dream Land Deluxe 🙂

Aktualizacja 2

Premiera Kirby’s Return to Dream Land Deluxe już jutro (24.02). Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Cena Kirby’s Return to Dream Land Deluxe w polskich sklepach

Premiera Kirby’s Return to Dream Land Deluxe już 24 lutego 2023 roku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kompletne zestawienie zawierające oferty polskich sklepów. Pudełkowe wydanie gry będzie dostępne wyłącznie w wersji na konsolę Nintendo Switch. Cena Kirby’s Return to Dream Land Deluxe w przedsprzedaży zaczyna się od 219 zł:

Bonusy dołączane do pre-orderów Kirby’s Return to Dream Land Deluxe

W wybranych sklepach, zamawiając pre-order Kirby’s Return to Dream Land Deluxe otrzymacie dodatkowe bonusy fizyczne:

  • plakat
  • ściereczkę z mikrofibry
  • zestaw naklejek

Recenzje Kirby’s Return to Dream Land Deluxe. Różowy odkurzacz wraca w chwale

Doczekaliśmy się pierwszych recenzji Kirby’s Return to Dream Land Deluxe. Remake gry z Wii jest chwalony za zmiany Quality of Life, dodatkowe aktywności i epilog. W Metacritic najnowsza odsłona różowego odkurzacza uzyskała 82/100 punktów Metascore. Opinie zagregowane przez Opencritic złożyły się na jeszcze wyższy wynik – 84/100.

Co wiemy o remake’u przygód Kirbiego z Wii

Kirby’s Return To Dreamland Deluxe to odświeżona wersja popularnej platformówki wydanej pierwotnie na Nintendo Wii. Tytuł po raz pierwszy został zapowiedziany już w 2005 roku, jako gra ekskluzywny na konsolę GameCube. Na przestrzeni lat produkcja przeszła jednak wiele zmian i ostatecznie zadebiutowała na rynku dopiero w 2011 roku. Klasyczna odsłona przygód Kirbiego zyskała duże uznanie graczy i może się pochwalić oceną 8,7 User Score w serwisie Metacritic. Wynik ten stanowi średnią wyciągniętą z ponad 250 opinii użytkowników.

Teraz natomiast na swoją premierę oczekuje wersja Deluxe, która według twórców stanowi swoisty remake Kirby’s Return To Dreamland. Tytuł posiada ulepszoną oprawę graficzną, przystosowaną do wyższych rozdzielczości ekranu. Całość utrzymana jest w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce. Według plotek produkcja zostanie wzbogacona o nową, nieujawnioną do tej pory zawartość, którą stanowić ma Magolor Epilogue. Należy też wspomnieć, że będzie to kolejną grą na wyłączność konsoli Nitendo Switch.

Sama rozgrywka nie ulegnie natomiast drastycznym zmianom. Kirby’s Return To Dreamland Deluxe to nadal dwuwymiarowa platformówka, w której wcielamy się w postać tytułowego Kirbiego. Naszym zadaniem jest więc zaliczanie kolejnych etapów, polegające na przeskakiwaniu platform i pokonywaniu wrogów. Wykorzystujemy do tego posiadany miecz oraz bicz, a także napotkane po drodze przedmioty, które główny bohater potrafi pochłaniać i wystrzeliwać niczym pociski. Dodatkowo, Kirby umie także kopiować zdolności przeciwników, co znacznie ułatwia wymagającą zręczności walkę. Należy zauważyć, że tytuł będzie obsługiwał tryb współpracy dla maksymalnie 4 osób.

Łowcy, czekacie na premierą Kirby’s Return to Dream Land Deluxe? Co sądzicie o polskiej cenie?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.