Gry Techlandu za 5 złotych w sklepach sieci Kaufland

Promocja dotyczy prawdopodobnie tytułów z serii „Gry Dla Ciebie”. Oferta ważna od 14.08. do 21.08.2013 lub do wyczerpania zapasów. Źródło – gazetka

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry Techlandu za 5 złotych w sklepach sieci Kaufland"

  1. hmmm… Gdyby tak Chrome był w jednym pudełku z SpecForce mógłbym się skusić… tak trochę szkoda miejsca na średni dodatek.

  2. Tylko pamiętajcie, że ta pudełkowa wersja od Techlandu (nie wiem jak z tą wersją z CD-Action) To The Moon ma ich własne tłumaczenie. Z tego co czytałem jest z błędami, zepsutymi żartami, widocznym brakiem znajomości kontekstu i sytuacji przez tłumacza i w ogóle gorsze od tego, co jest zawarte w grze kupowanej ze strony autora. Na szczęście nawet jak się nie kupiło gry z tej witryny, to można wciąż pobrać i zainstalować spolszczenie z forum na jego stronie.

    Myślę, że to lepsze spolszczenie dałoby się zainstalować nawet na tej wersji z Techlandu (przynajmniej mam taką nadzieję) – http://freebirdgames.com/forum/index.php?topic=4836.0

  3. Tylko co ma To the Moon do tych gier ze zdjęcia? Są tam gry z serii „Gry dla Ciebie”, a nie „Dobra Gra”.