Gry poniżej 10zł w Saturnie - Fallout 3 i Tropico 4

Gra CDP.PL Sonic Riders – 9.99zł
Gra CDP.PL Mount & Blade (Extra Klasyka) lub (Platynowa Kolekcja– 9.99zł
Gra CDP.PL Sonic & Sega All-Stars Racing (Topseller) lub (XKN) – 9.99zł
Gra CDP.PL Król Artur – Złota Edycja (Platynowa Kolekcja) lub (Złota Kolekcja) – 9.99zł
Gra CDP.PL Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG (T) – 9.99zł

 Koszt wysyłki od 14,97zł za kuriera lub darmowy odbiór w salonie.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry poniżej 10zł w Saturnie – Fallout 3 i Tropico 4"

 1. Szkoda, że nie ma u mnie Saturna, bo Sonic Generations za dychę to dobry interes.

 2. Fallouta bym sobie ogarnął, ale nie zapowiada się, abym w najbliższym czasie wylądował w Saturnie, a zamawiał nie będę.

  1. Nie masz za bardzo czego żałować. Sam sprzedałem za grosze pudełkowego Fallouta3 i kupiłem ponownie Fallout3 GOTY na Steam by nie użerać się z DLC od Cenegi. Na gamersgate Fallout 3 GOTY był w grudniu za ~10 zł, a i teraz schodzi z ceny (m.in. z powodu problemów pod Win7 x64) i spokojnie na którejś wyprzedaży kupisz F3 GOTY za ~20 zł, co biorąc pod uwagę cenę DLC krojonych po 2 w pudełkach za 10-20 zł wyjdzie Ci i tak taniej.

  2. Niestety masz rację, sam mam F3 z dodatkami oddzielnie i żałuję. Bo nie działa na Win7x64.. Premierowego wydania nie da się nazwać dobrym, bo GOTY wychodzi zawsze taniej..

 3. A tak swoją drogą to jest jakaś kpina z tą skundloną polską „rewolucją w dystrybucji cyfrowej” – gry cdp.pl praktycznie najdroższe na cdp.pl – taniej nie tylko w innych miejscach sieci (zazwyczaj poza Polską, to nawet u nas taniej w pudełku z jego kosztami produkcji, dystrybucji i pośredników, niż kupienie od dystrybutora bezpośrednio w wersji cyfrowej. A jak już teraz wreszcie mieli gry pod Steam, w weekendowej promo skończyły się już w niedzielę rano:
  https://cdp.pl/giermasz/warhammer-40k-space-marine
  Dobre – ogólnopolski dystrybutor z rozdętym ego i grafomańskimi tekstami zamawia na wyprzedaż na całą Polskę ~100 kodów Steam (tak wynikało mniej więcej z licznika).
  Prawdziwa rewolucja spod znaku zapchlonego Burka :>>>