Giermasz CDP.PL

W sobotę (tj. 8 grudnia) o godzinie 9.00 w siedzibie CDP.PL w siedzibie firmy przy ulicy Jagiellońskiej 74 (budynek E) odbędzie się kolejna odsłona giermaszu. Do nabycia będzie wiele gier oraz filmów, które byly dystrybuowane przez rodzimego dystrybutora.

Link do informacji prasowej

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Giermasz CDP.PL"

  1. No i oczywiście znowu tylko w Warszawie… Inna sprawa, że nie za bardzo wiem, co oni tam będą jeszcze sprzedawać 😛

  2. Dla osoby, która już bywała na giermaszach, pewnie nie będzie nic ciekawego, bo ostatnio wydali tylko F1 2012, F1 Race Stars, wyścigi z Sonikiem, Epic Mickey 2, czyli crap, przeciętniak, niezłe wyścigi i crap. Poza tym ostatnio większość pozostałości została potem rzucona na letnią wyprzedaż, w wielu przypadkach nawet taniej. Szkoda czasu na kolejkę na śniegu.

    Sam bywałem na prawie wszystkich giermaszach, ale teraz nie mam pojęcia, co mógłbym chcieć kupić. Może przejadę się po południu i wejdę do środka, jeśli kolejka zelżeje, to kupię coś od Disneya na DVD/BR dla dzieciaków z rodziny i może przejrzę resztki gier na ps3 i psp, ale żeby wstawać z samego rana, nie mają argumentu. Nowy karting od Segi chętnie bym łyknął, ale połowę ceny. Ludzie pewnie będą jednak stali już w nocy.