Promocja na The Legend of Heroes: Trails to Azure_obrazek

Gdzie kupić The Legend of Heroes: Trails to Azure? Cena, premiera, preorder, zawartość Deluxe Edition

Premiera The Legend of Heroes: Trails to Azure już za nami. Tytuł zadebiutował na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5 i Nintendo Switch we wtorek, 14 marca 2023 roku. Ze względu na rosnące zainteresowanie serią The Legend of Heroes, postanowiliśmy stworzyć dla Was specjalny wpis poświęcony grze studia Nihon Falcom. W artykule umieściliśmy informacje dotyczące tytułu oraz zawartości edycji Deluxe. Sprawdzicie w nim również jak prezentuje się cena Trails to Azure w przedsprzedaży.

Aktualizacja 2

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Cena The Legend of Heroes: Trails to Azure w polskich sklepach

Data premiery The Legend of Heroes: Trails to Azure odbyła się 14 marca 2023 roku. W wybranych polskich sklepach możecie już kupić pudełkowe wydanie gry. Tytuł dostępny jest w wersji Deluxe Edition na konsole PlayStation 4, PS5 i Nintendo Switch.

PlayStation: promocje na The Legend of Heroes: Trails to Azure

Cena The Legend of Heroes: Trails to Azure w wersji na konsolę PlayStation 4 zaczyna się od 239,99 zł:

Nintendo Switch: promocje na The Legend of Heroes: Trails to Azure

Cena The Legend of Heroes: Trails to Azure na Nintendo Switch jest praktycznie identyczna. Za pudełkowe wydanie edycji Deluxe zapłacimy 239,99 zł:

Zawartość The Legend of Heroes: Trails to Azure Deluxe Edition

W przedsprzedaży możecie zakupić aktualnie wyłącznie edycję Deluxe. Pudełkowe wydanie specjalne dostępne jest w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. W skład The Legend of Heroes: Trails to Azure Deluxe Edition wchodzą:

  • pełna wersja gry The Legend of Heroes: Trails to Azure
  • mini Artbook „Special Support Section Case Files
  • cyfrowa ścieżka dźwiękowa „Sons of the City-State III”

Premiera Trails to Azure w Polsce odbyła się 14 marca 2023 roku.

Wszystko co wiemy o The Legend of Heroes: Trails to Azure

The Legend of Heroes: Trails to Azure to klasyczna gra jRPG z turowym system walki, wydana pierwotnie w 2011 roku na konsolę PlayStation Portable. Tytuł stanowi bezpośrednią kontynuację historii przedstawionej w The Legend of Heroes: Trails from Zero i opowiada o dalszych losach Lloyda Banningsa oraz zespołu Special Support System. Akcja gry rozgrywa się głównie w państwie-mieście Crossbell, którego wątek należy do kluczowych elementów uniwersum Trails. Warto dodać, że przed rozpoczęciem zabawy, możemy dokonać importu zapisów z poprzedniczki i tym samym rozbudować fabułę o dodatkowe scenki z wydarzeń, do których nie da się uzyskać dostępu w żaden inny sposób. Po ukończeniu produkcji warto będzie zachować swój aktualny plik zapisu, który będzie można wykorzystać w nadchodzącym Trails into Reverie.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.