Promocja na Steelrising

Gdzie kupić pre-order Steelrising? Cena, data premiery i dostępność w polskich sklepach wersji na PC. PlayStation 5 i Xbox Series

Premiera Steelrising już za niecały miesiąc. Najnowsza gra studia Spiders zadebiutuje na rynku 8 września. W ręce graczy zostanie oddana alternatywna wizja Paryża z okresu rewolucji francuskiej, w której udział wzięła… armia automatów dowodzona przez króla Ludwika XVI. Z okazji zbliżającego sie debiutu na rynku, przygotowaliśmy dla Was mały przegląd pre-orderów 🙂

Cena Steelrising na PS5 i konsole Xbox Series w wersji pudełkowej zaczyna się od 209 zł. Wydanie na PC Steelrising (klucz Steam) dostępne jest znacznie taniej. Cyfrową edycję gry możecie zakupić już od 126 zł.

Aktualizacja

Premiera Steelrising już jutro. Zaktualizowaliśmy ceny zamówień przedpremierowych.

Steelrising to wymagająca gra RPG osadzona w alternatywnej rzeczywistości, w której król Ludwika XVI stłumił rewolucję francuską przy pomocy armii humanoidalnych automatów. Gracz wciela się w postać mechanicznej tancerki Aegis, skonstruowanej przez wynalazcę Vaucansona. Do tej pory jej zadaniem była ochrania królowej Marii Antoniny. Teraz musi w pojedynkę stawić czoła żołnierzom króla i odwrócić bieg historii.

Najnowsza produkcja studia Spiders skupi się głównie na eksploracji i walce. W trakcie podróży przez ulice Paryża napotkamy wiele rodzajów przeciwników. W potyczkach z nim niezbędne będą refleks, spryt i umiejętne wykorzystanie każdego z siedmiu rodzajów broni wbudowanych w ciało naszej protagonistki. Wraz postępami będziemy zdobywać kolejne punkty umiejętności, dzięki którym rozwiniemy naszą postać i nauczymy się nowych zdolności.

Do tej pory produkcje studia Spiders doceniano za ciekawą fabułę i wykorzystywanie niebanalnych settingów. Tym razem może być podobnie, ponieważ twórcy kładą duży nacisk na opowiadaną historię oraz wybory gracza. Oby tylko gra nie otrzymała łatki „drewnianej” 😉

Premiera Steelrising zapowiedziana została na 8 września 2022 roku.


Pre-order Steelrising tanio na PS5

Aktualnie pre-order Steelrising dostępny jest w przedsprzedaży już od 209 zł:


Promocje na Steelrising na Xbox Series X|S

Cena pre-orderu Steelrising na konsole Xbox Series zaczyna się od 209 zł. Pudełkowe wydanie gry dostępne jest wyłącznie dla XSX:


Tani klucz Steam Steelrising

Pre-order na PC posiada najtańsze wydanie cyfrowe. Tytuł w przedsprzedaży możecie zakupić w promocyjnej cenie 121,41 zł w sklepie Instant Gaming:


Łowcy, jesteście fanami twórczości studia Spiders? Uważacie, że rynek potrzebuje takich produkcji z segmentu AA? A może jednak są wśród Was przeciwnicy takiego „drewnianego” stylu? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.