Premiera Hello Neighbor 2

Gdzie kupić Hello Neighbor 2 najtaniej? Cena, data premiery, co zawiera Deluxe Edition (akt.)

Już dzisiaj premiera Hello Neighbor 2! Kontynuacja bardzo dobrze przyjętej skradanki z elementami horroru zadebiutowała na rynku 6 grudnia 2022 roku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny wpis, w którym zawarliśmy szczegółowe zestawienie ofert. Cena Hello Neighbor 2 na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch zaczyna się już od 89,39 zł (klucz Steam)!

Co wiemy o Hello Neighbor 2

Hello Neighbor 2 to skradanka z elementami horroru, w której zadaniem gracza jest odkrycie wszystkich sekretów sąsiadów. Wcielając się w postać dziennikarza trafiamy do miasteczka Raven Brooks, które staje się dla nas swoistym placem zabaw. Przemierzając niezliczone domy, będziemy wchodzić w interakcję z ich mieszkańcami. To co najbardziej wyróżnia tę produkcję to zaawansowane SI, odpowiedzialne za zachowania poszczególnych postaci, które wciąż uczą się zachowani gracza i przeciwdziałają jego poczynaniom. Naszym zadaniem jest więc przechytrzenie sztucznej inteligencji i zbadanie tajemniczego zaginięcia Mr. Petersona – antagonisty z pierwszej odsłony Hello Neighbor.


Gdzie kupić tanio Hello Neighbor 2 – cena na Nintendo Switch, konsole PlayStation i Xbox oraz PC

Łowcy, w poniższym wpisie znajdziecie aktualne oferty na Hello Neighbor 2. Tytuł dostępny jest w przedsprzedaży w wersjach pudełkowych oraz cyfrowych. Pre-order gry na Steam możecie zamówić już od 86,59 zł. Przypominamy, że data premiery Hello Neighbor 2 została wyznaczona na 6 grudnia 2022 roku.

Aktualizacja

Premiera Hello Neighbor 2 już dzisiaj. Zaktualizowaliśmy artykuł pod kątem cen i dostępności gry.

Promocje na Hello Neighbor 2 na PS4

Cena Hello Neighbor 2 na PlayStation 4 zaczyna się już od 164 zł. Wydanie cyfrowe jest niewiele droższe i w PlayStation Store zapłacicie za nie 169 zł. W sprzedaży dostępna jest też specjalna edycja Deluxe Edition zawierająca 3 dodatki DLC:

Cena Hello Neighbor 2 na PlayStation 5

Podobne promocje na Hello Neighbor 2 dostępne są także dla wydania na PlayStation 5. Pudełkowa wersja kosztuje w przedsprzedaży 169 zł:

Oferty na tanie Hello Neighbor 2 na konsole Xbox One i XSX:

Na konsole Microsoftu dostepne jest wyłącznie wydanie międzygeneracyjne. Oznacza to, że promocje na Hello Neighbor 2 na Xbox One i Xbox Series X są identyczna, a tytuł dostępny jest już od 169 zł:

Promocje na Hello Neighbor 2 na PC

Jeśli chcecie zakupić Hello Neighbor 2 tanio na PC, to warto zwócić uwagę na ofertę sklepu MMOGA, w którym tytuł dostępny jest w postaci klucza Steam za jedyne 86,59 zł! Premiera Hello Neighbor 2 na PC odbyła się 6 grudnia. Przed zakupem możecie przetestować na Steam darmowe demo gry:

Cena Hello Neighbor 2 na Nintendo Switch

Najniższa aktualnie cena Hello Neighbor 2 na Nintendo Switch jest porównywalna z wydaniami na pozostałe konsole. Pudełkową edycję gry możecie zamówić w przedsprzedaży już za 164 zł:


Jakie bonusy zapewnia Hello Neighbor 2 Deluxe Edition

W sprzedaży dostępna jest również specjalna edycja gry, która zawiera 5-dniowy wcześniejszy dostęp do tytułu. Dzięki niemu mogliście zagrać w Hello Neighbor 2 od 1 grudnia.

W skład Hello Neighbor 2 Deluxe Edition wchodzą:

  • podstawowa wersja gry Hello Neighbor 2
  • 5-dniowy wcześniejszy dostęp do gry
  • dodatek Deluxe Edition Content Pack zawierający 3 DLC:
    • DLC Back to School
    • DLC Hello-copter
    • DLC Late Fees
Zawartość Hello Neighbor 2 Deluxe Edition

Hello Neighbor 2 na premierę w Xbox Game Pass

W dniu swojej premiery Hello Neighbor 2 pojawiło się w abonamencie PC i Xbox Game Pass. Wszyscy chętni otrzymają możliwość sprawdzenia produkcji za grosze. Nowi i wybrani powracający subskrybenci w dalszym ciągu mogą zakupić miesiąc XGP Ultimate za jedyne 4 złote. Promocję tę można wykorzystać też do tego, by kupić XGPU na dłużej. Po więcej informacji odsyłamy Was do wpisu: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,54 zł, 9 miesięcy za 111,49 zł, 13 miesięcy za 165,24 zł, 17 miesięcy za 212,09 zł.

Na TaniGamePass.pl poznacie więcej sposobów na zakup taniego abonamentu Xbox Game Pass.


Łowcy, czekacie na kontynuację Hello Neighbor? Planujecie odkryć kolejne tajemnice swojego sąsiada? Napiszcie w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.