Promocja na FIFA 22

Łowcy, wiemy, że chcieliście kupić grę FIFA 22 tanio jeszcze przed jej premierą, a od czasu publikacji pierwszych recenzji hype na najnowszą grę piłkarską EA tylko wzrósł. Dlatego stworzyliśmy przegląd, z którego dowiecie się jaka jest aktualna cena FIFA 22 w polskich sklepach.

Cena FIFA 22 na PlayStation 4 i PlayStation 5:

FIFA 22 tanio na Xbox One / Xbox Series X:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Uwaga! Wydanie na PS4 i Xbox One nie zawiera bezpłatnej next-genowej aktualizacji do PlayStation 5 i Xbox Series X.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie oferty na FIFA 22 w wersji na PC i Nintendo Switch oraz informacje o nowościach, które pojawiły się w najnowszej odsłonie serii.

Promocje na FIFA 22 na PC:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Cena FIFA 22 na Nintendo Switch:

Bezpłatna dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Zmiany w FIFA 22

Największą zmianą w tegorocznej odsłonie FIFY jest HyperMotion. System ekskluzywny dla next-genowych wydań gry na PS5 i konsole Xbox Series oferuje między innymi znacznie bardziej realistyczne animacje piłkarzy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii i strojów Xsens, twórcy zarejestrowali ruchy dwudziestu dwóch profesjonalnych zawodników, które następnie zostały przetworzone przez algorytm uczenia maszynowego, co poskutkowało ponad 4000 nowych animacji zawodników.

Poprawy doczekała się także fizyka samej piłki – według oficjalnej strony dostosowano poszczególne parametry, takie jak rotacja i prędkość piłki, tarcie oraz opór powietrza. Tak jak co roku składy poszczególnych drużyn zostały uaktualnione.

Recenzje FIFA 22 – średnia 78/100 na Opencritic

Dwudziesta druga gry FIFA została ciepło przyjęta przez krytyków branżowych. Wersja na PS5 w serwisie Opencritic otrzymała średnią 78/100 wyciągniętą z 54 opinii. Recenzenci chwalą przede wszystkim system HyperMotion oraz usprawnienia związane z AI obrońców i bramkarzy.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.