Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "FIFA 18 na wszystkie platformy po 93,99 zł w cdp.pl"

 1. Zastanawiam się nad kupnem ale posiadając FIFĘ 17 chyba jednak poczekam aż 18-stka będzie w Origin Access bo nie jestem aż takim fanem piłki nożnej, a jak to mówi moja żona „Przecież masz w co grać” 😀

  1. Na PC to w ogóle bym nie grał w Fifę, bo to zupełnie inny feeling niż na konsoli. Jak 17-ka pojawiła się w Accesie, to z ciekawości zagrałem i musiałem wygooglać czy to jest taka sama wersja jak na PS4. Była, ale o wiele lepiej gra się na konsoli.

    1. grałeś w 17 na PC i porównałeś to z fifą 18 na PS4 i stąd wniosek że na kosoli gra się lepiej? Porównaj te same wydania na różne platformy.

    1. Pewnie nie masz konsoli i dlatego tak piszesz, ale też mam tak jak Sezer. W niektóre gry dziwnie się gra na PC z padem, jak właśnie Fifa albo Wiedźmin 3.

   1. Grałem w FIFĘ 17 i 18 zarówno na PC jak i PS4 i ja takich różnic nie widzę. Najlepiej mi się grało w 18 na PC ale to ze względu na grafikę. Animacje są jakieś płynniejsze i oświetlenie jakby ładniejsze (ustawienia Ultra).

  2. No racja, wszyscy będą się zagrywać w dodatek z mistrzostw a Ty będziesz siedział na poprzedniej wersji z nieaktualnymi składami, bo „masz w co grać”. 😀
   Oszczędna żona. 🙂

   1. Ta jasne… Grając „starymi” składami nie ma się żadnej frajdy z gry. LOL

   2. Jakbym był fanem piłki nożnej to pewnie miałoby to dla mnie znaczenie ale ja zagram co najwyżej kilka-kilkanaście meczów raz w miesiącu więc składy z zeszłego roku mają dla mnie trzeciorzędne znacznie. Powiem więcej: w FIFĘ 15 grałem w 2016 i nawet 2017 roku i grało się… fajnie.

  1. Zawsze można kupić wersję angielską. Swoją kupiłem w promocji na GMG jakiś tydzień po premierze za około 35 funtów.

  2. Na PS4 w opcjach jest mozliwosc wlaczenia angielskiego komentarza, wlasnie to zrobilem.

  1. Może nie tyle lepszy, ale na pewno mniej denerwujący. Do tego w trybie kariery dochodzi druga para komentatorów i w trakcie meczu komentatorzy łączą się z innym stadionem i np. tamten komentator na żywo komentuje rzut karny w rozgrywanym równolegle meczu. Poza tym, to w meczach online jedyną różnicą jest brak wrzasków Szpakowskiego w stylu „Antoniooooooooooo”.
   Kupiłem niedługo po premierze z angielskim komentarzem bo właśnie polskiego nie da się słuchać po jakimś czasie, ale sam dodatek z mistrzostwami chętnie bym usłyszał po polsku.

  2. Wczoraj sprawdzałem na PS4 i jest normalnie na polskiej wersji w opcjach dostępny angielski działający komentarz.