The Elder Scrolls Anthology – Mini-przegląd ofert przedpremierowych

Sy3Zw2K[1]

Ten przegląd to tak naprawdę formalność, gdyż na tę chwilę istnieje tylko jedna korzystna oferta. Mowa o propozycji Amazon.co.uk, który wycenia to kolekcjonerskie wydanie na £36.99 (ok. 185 zł). Ceny w pozostałych brytyjskich sklepach są nieco wyższe, a Amazon zapewnia darmową, najszybszą i najpewniejszą wysyłkę.

Nie ma na razie oficjalnego potwierdzenia, że kolekcja ukaże się również w Polsce. Wydanie zostało wprawdzie wystawione na Ultima.pl w dość niekorzystnej cenie 229,90 zł, ale brakuje jakichkolwiek informacji na temat daty polskiej premiery, czy chociaż wersji językowej gier.

[Aktualizacja] Wydanie dostępne jest na Gry-online za 219,90 – brak jednak informacji o polskiej wersji językowej.

Europejska premiera przewidziana jest na 16 września.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Elder Scrolls Anthology – Mini-przegląd ofert przedpremierowych"

  1. Czekam do premiery (tudzież wypłaty) na info od cenegi czy chociaż robią coś w kierunku wydania tego zestawu w Polsce. Jeśli się nie doczekam to biorę z Amazonu i będę pykał po angielsku, trudno się mówi.

  2. IMO to wydanie nie jest warte takiej kasy. Pierwsze dwie częsci można ściągnąć za darmo ze strony producenta. Morrowind jak i Oblivion są już taniutkie i pojawiają się już praktycznie w każdej promocji Steam. Jedynie Skyrim powoli tanieje. Tak naprawdę płacimy za pudełko i te kilka map.

  3. Z informacji jakich udzielił mi support Bethesdy wynika, że klucze aktywujące się jako (UK) dają dostęp do wersji polskiej.
    Z drugiej jednak strony jak ktoś poszuka na frum społeczności Skyrima tematu (spolszczenie) to zobaczy informację, że owszem polski do wyboru jest ale gra się z tak wybranym językiem nie uruchomi.

    1. Gdybym miał to kupować, bardziej interesowałoby mnie czy Arena i Daggerfall są dostosowane do działania na Windows Vista/7/8.

    2. Na 99% są, czytałem gdzieś że od razu zainstaluje się z nimi odpowiednio zmodyfikowana wersja DOSBoxa.