X

«

»

Edycja limitowana Wiedźmin 3 Krew i Wino za 104,99 zł z darmową wysyłką

electro

Gra PC Wiedźmin 3 Krew i Wino – Edycja limitowana – 104,99 zł
Gra PS4 Wiedźmin 3 Krew i Wino – Edycja limitowana – 104,99 zł

Darmowa dostawa kurierem.

Podobne oferty znajdziecie też w dwóch innych sklepach. Ceny sprawdzić możecie w porównywarce Ceneo (ramka pod newsem)

 • Kolo Polo

  Nawet REDZI nas dymają pierwsze dlc 60 zł drugie 110 och takk

  • Ani to 60 ni 110 :).

  • Tyle że drugi dodatek będzie mniej więcej dwa razy większy

   • I co najmniej 3x mniejszy od podstawowej wersji gry, dlatego zgodnie z tą logiką powinien kosztować max 75 zł (biorąc za cenę bazową 50€ ze steama, a nie 120 zł za pudełko w PL – inaczej to by było max 40zł).

    Redzi po prostu widzą, że dodatek i tak się sprzeda, więc można rzucić 2x większą cenę. Każdy lubi zarobić więcej.

    • Hola hola, pamiętaj, że jest to edycja limitowana – kupujesz ją z porządnym pudełkiem i kartami do Gwinta. CD-Keya B&W kupisz na gogu za 72 zł, czyli cena jest bardzo zbliżona do ceny za HoS. CDPR nikogo nie dyma, ale też szanują swoją pracę.

    • Poprzedni dodatek też miał porządne pudełko i 2 talie kart (czyli dokładnie to samo co teraz ma Krew i Wino) i było tylko 25 zł droższe od wydania cyfrowego. A teraz redzi życzą sobie za to samo w sumie 50 zł więcej.

     Więc tak, „dymają” klientów jak to sam powiedziałeś. Wydrukowanie talii kart o tej samej jakości nagle nie kosztuje więcej o 25 zł. Do tego wcześniej zrobili ukłon w stronę graczy udostępniając karty osobno dla osób, które zakupiły season pass – po podaniu kodu na specjalnej stronie można było kupić karty po koszcie wytworzenia + opłata za przesyłkę. Teraz tego nie ma.

    • Razeer123

     Ale czy ty siebie słuchasz? Poprzedni dodatek to około 10 godzin zabawy, a ten ma zapewnić ponad 24 godziny. Czy 14 godzin twojego życia nie jest warte tych cholernych 25 zł?

    • Nie, to Ty nie słuchasz. Ja nie mówię nic o cenie samego dodatku. Serce z Kamienia to ok 15 godzin za 35 zł, Krew i Wino to będzie ok 25 godzin za te 70 zł. Więc 2x dłuższa rozgrywka jak najbardziej usprawiedliwia 2x większą cenę.

     Mi nie pasuje to, że za pudełko i 2 talie gry nagle życzą sobie 25 zł więcej. Wcześniej pudełko dodawało +25 zł do ceny dodatku, teraz to już jest +50 zł.

    • Może nie tyle dymanie, bo to nie DLC ze zbroją dla konia, ale faktem jest, że ceny o te 15-20% wydawałyby się bardziej optymalne. Swoją drogą szkoda, że nie pomyślano o małej zniżce na Krew dla posiadaczy W3 i Serc, choćby na GOGu, gdzie nowy klient, kupujący W3 + Exp. pass jest nagradzany fajną ceną za zestaw, zaś osoby którym brakuje tylko nowego dodatku zapłacą pełną cenę.

    • Jak widzę takie myślenie to aż mnie krew zalewa. CENA DODATKU TO 70zł a nie 120zł. Edycje limitowane gier przykładowo na ps4 są o 100-150zł droższe i jakoś nikt nie porównuje ich do cen zwykłych edycji a nie wiedzieć czemu przy wiedźminie wszyscy uważają że cenę zwykłej wersji podstawki należy przyrównać do ceny edycji limitowanej dodatku. No gdzie tu logika

    • Krystian Rozwag

     Dyma to EA, Ubisoft i inne firmy sprzedając swoje shitowe DLC za porównywalne ceny do pierwszego dodatku. Dają jedną mapę, chwalą ją, a reszta to wieje pustkami. Nie pasuje Wam serio ludzie zarobienie CDPR za wspaniale wykonaną pracę? Za 120zł (a wcześniej krótszy dodatek i mniejsza cena) macie 20-30h rozgrywki czego 3/4 wypuszczonych DLC w tych czasach nie potrafi zapewnić nawet połowy, bo dają jedną misję, czy grupkę misji zajmujących 5-10h w skrajnych przypadkach. CDPR szanuje swoją pracę, wiedzą że gra jest bardzo dobra, sprzeda się, więc chcą zarobić na czymś co jest udane skoro to jest ostatnia rzecz związana z Wiedźminem w najbliższych paru latach. Jak komuś cena nie pasuje to może pobrać, jego sprawa, ale żeby czepiać się o płacenie więcej za coś większego, lepszego i dłuższego to już jest zwykłe cebulactwo. Nikogo nie zamierzam obrażać, ale to nie jest po prostu fair dla osób, które chcą zarobić na swojej pasji, nad którą spędzili dobre parę lat. Dziwne, że mało kto czepia się tak innych firm.

    • dobrze powiedziane. dodam na przykład że ostatnio kupiłam dodatek do bioshocka infinite – burial at sea. pierwszy ukończyłam w ok 40min drugi to średnio 1h30min. oba dodatki w formie zwykłego klucza to cena 60zł (wyjściowa) czyli 120zł – 2h zabawy. A wy narzekajcie dalej na Redów. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać…

    • Trzeba było kupić wersję pudełkową „podstawki” w momencie premiery (ja dałem wówczas 129zł), miałabyś w cenie Season Pass (był jako rekompensata za brak PL języka w grze, później go dodano).

    • Kolo Polo

     Sory ale kupiłem kolekcjonerke i Season Passa nie dostałem

  • tmk

   Chyba, że kogoś tak jak mnie nie interesują fizyczne karty w pudełku wtedy pierwszy dodatek 30 zł a drugi 60 zł 🙂

 • Sebastian O

  za 100zł są oba dodatki w wersji cyfrowej bez zbędnych kart i innych pierdół.

  • Powiedział odgórnie Sebastian O, po czym wszyscy anulowali swoje zamówienia pudełkowe a cdp wycofało je ze sprzedaży.

   • Sebastian O

    w sumie to chodziło mi o fakt, że jak komuś za drogo to może kupić sam dodatek w wersji cyfrowej.
    Ale może być i tak jak piszesz jeśli dzięki temu poczułeś się lepiej.

    • karty nazwałeś zbędnymi a resztę gadżetów pierdołami, dlatego tak zareagowałem. ja np z kart korzystam. 😉

    • Razeer123

     Chodzi mu o to, że nie musiałeś dodawać od razu „zbędnych”. Ja np. pogrywam z kolegami w Gwinta raz na jakiś czas i nam się to bardzo podoba, kilkanaście złotych więcej za ładne pudełko i pakiet kart jest chyba tego warte.

    • Sebastian O

     na pewno są fajne, i warte swojej ceny i jak ktoś ma z kim grać to też i potrzebne, jednak dla kogoś takiego jak ja to raczej zbędne. Mogli by jakąś apke zrobić do gry w gwinta, to by było bardziej przydatne.
     W sumie to moja odpowiedź bardziej była skierowana w wypowiedź o dymaniu, a teraz patrze że dodałem do nusa, tak czy siak jest wiele opcji taniej sam dodatek lub wersja kolekcjonerska drożej.

 • Wiedźmin 3 GOG = 110 zł (w dniu premiery)
  Wiedźmin 3 Season Pass = ~100 zł (osobno 30 zł + 60 zł Klucze)

  i jest niby źle

  Fallout 4 = 150 zł
  Fallout 4 Season Pass od Marca = 180 zł

  i jest dobrze?

 • ciekawe czy do premiery dodatku pojawi sie jakies lepsze promo (od 62 PLN na cdp) na sam kluczyk?

 • Mmesek

  Hm… Ciekawe czy ta edycja limitowana będzie dostępna po pół roku za nieco niższą cene jak teraz Serca :d

 • Jak kupić KiW w Electro?

 • Xanter

  A na jaką to jest platformę?