Dwie gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki w cenie jednej w Mediamarkt

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Dwie gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki w cenie jednej w Mediamarkt"

 1. Świetna promocja, oby mi nie wykupili wszystkiego, bo takie oferty nie zdarzają się codziennie, a mam akurat w gotówce 349,90 zł, które nie mieszczą mi się w portfelu i ciągle wypadają, a że ludzie uczciwi i bogaci teraz, to ciągle mnie kto klepie po plecach, że upuciłem jakieś drobniaki.

 2. Ale gruz. Gry, które już dawno dało się dostać za grosze na wyprzedażach czy w jakiś bundlach. Z resztą widzę że te same gry co widziałem ostatnio na tej promocji z 2-3 lata temu. Myślałem, że ta seria już dawno nie żyje

 3. Myślę, że [Empire: Total War + Napoleon: Total War (Game of The Year Edition)] + [Total War: Shogun 2 Złota Edycja] to dobre połączenie w dobrej cenie.

 4. Chciałby ktoś się sklepać na wspólny zakup po jednej grze? Mnie interesuje Falałt, a drugą bym wziął i podesłał komuś sam klucz, bo te pudełka i tak nie są nic warte… Jak jest ktoś chętny to niech da znać

 5. Szkoda, że wszystko to na Steam 😐 Lepiej by kody „sprzedawali”, albo chociaż karteczki-zdrapki z kodami zamiast bawić się w pudełka i płyty

  1. Nie wszystko. Morrowind, Oblivion, Baldur’s Gate, Icewind Dale, GTA wszystkie, Fallout 3 nie wymagają aktywacji. Poza tym Fallout 1+2+Tactics i – prawdopodobnie – Doom oprócz klucza Steam instalują się normalnie z płyty.

    1. Doprecyzuje. Starsze części GTA, a więc Trylogia i Vice City są wymienione w regulaminie promocji i one są na pewno DRM-Free.

    2. Byłem w ich sklepie wczoraj, były oba tytuły i wchodziły w skład promocji.

    3. Mnie sklep nie interesuje bo nie chodzę po sklepach – na stronie brak tytułów… No ale chyba będę musiał się przejść niestety 😛

 6. Klasyka to lata 90-00. Nie gry typu Skyrim, które nawet nie są dobre. A Napieprzanka w stylu Doom to klasyka? Nie żartujcie. Zwyczajne gry AAA, żadne klasyki.

  1. Jakby nie patrzeć kilka takich gier w tej serii jest, problem w tym że większość graczy już je posiada :V

  2. no skoro doom nie jest klasyką to nie wiem co nią według ciebie jest, przecież to jest jedna z najważniejszych gier w historii gatunku, dodatkowo odegrała wielką rolę w spopularyzowaniu grania na pecetach, bez niego być może PC dalej kojarzył by się powszechnie z maszyną biurową.

  3. Kiepski trolling. Skyrim ma ponad 7 lat, więc to jak najbardziej już klasyk, o tym że to bardzo dobra gra świadczy nie tylko metascore i inne średnie ocen od recenzentów (trolle mogą sobie narzekać że nie jest dobry, ich zdanie #nikogo), ale fakt ile egzemplarzy tej gry się sprzedało.
   A „Doom Classic Complete” to pakiet 1, 2 i dodatków do nich, więc i „napieprzanka” i klasyk właśnie z lat 90-tych.

    1. Co ma piernik do wiatraka? Dla kogoś kto ma 15 lat lub mniej siedmioletnia gra to nie klasyk, a prehistoria. Gdyby nie moda na „live services” to już dawno mielibyśmy TES 6 albo i 7 zamiast „ESO”, nikogo by wtedy nie dziwiło nazywanie siedmioletniego poprzednika „klasykiem”.

     Inna rzecz że nazwa „kolekcja klasyki” nijak do tej taniej serii nie pasuje, trafiają do niej gry stare i tanie, a nie klasyczne, skoro są wśród nich takie gunwa jak Saints Row IV.

 7. Już nawet Bethesda dawała za darmo Fallout Collection , a to oznacza zerową wartość (nie, że złe, nie nie nie, ale każdy już to ma)

  1. Dawała za darmo dla posiadaczy Fallout 76 <3

   Ten pakiet był za darmo na gog-u w 2013 roku. Było coś później jeszcze? Niech jakiś ekspert się wypowie,

   1. Fakt jest taki że pakiet klasycznych Falloutów od dawna wartość ma praktycznie zerową, dodawali go nie tylko do gazetek o grach, ale nawet do Wyborczej, za 5 zł i to już ponad 10 lat temu.

 8. Szukam chętnego/chętnych na wspólnego zakupa (najlepiej gdyby miał możliwą opcję odbioru za friko w MM – u mnie niestety to odpada)