Promocje na Diablo IV

Diablo IV już dostępne! Sprawdź gdzie kupić grę najtaniej na PC i konsolach PlayStation oraz Xbox

W końcu odbyła się długo oczekiwana premiera Diablo 4. Najnowsza gra Activision Blizzard zadebiutowała na komputerach osobistych, konsolach PlayStation i Xbox. Z tej okazji stworzyliśmy mini-przegląd, z którego dowiecie się gdzie kupić Diablo 4 najtaniej.

Najlepsze promocje na Diablo IV

W poniższych sekcjach znajdziecie same najlepsze promocje na Diablo 4 w wersji na komputery osobiste, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Cena gry na PC zaczyna się od 300,61 zł, a pudełkowe wydanie na konsole kupicie od 314,90 zł. Premiera Diablo IV odbyła się 6 czerwca, o godzinie 1:00.

Aktualizacja #3

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Cena Diablo IV na PS4 i PS5

Łowcy, wybraliśmy najlepsze oferty w polskich sklepach. Pudełkowe Diablo IV na PS4 i PS5 kupicie od 314,90 zł. Na cyfrowym wydaniu zaoszczędzicie kilkadziesiąt złotych przy użyciu kart podarunkowych.

Cyfrową wersję z PlayStation Store obniżysz korzystając z kart podarunkowych PSN. Odsyłąmy do naszego podanika, jeśli nie wiesz jak aktywować giftcardy w Sklepie PlayStation.

Cena Diablo IV na konsole Xbox

Gracze na konsolach Xbox również mogą zamówić pudełkowe Diablo 4 w cenie 339 zł. Cyfrowe wydanie zostało wycenione na 349 zł.

Cena Diablo IV na PC

Pecetowa wersja Diablo IV jest dostępne najtaniej bezpośrednio w Battle.net. Cyfrowe wydanie gry na PC kosztuje ok. 300 zł. Na grze możecie zaoszczędzić kilka złotówek dokonując płatności kartami podarunkowymi Battle.net.

  • Diablo IV PC 300,61 zł zamiast 309,90 złTaniej przy płatności giftcardami

Najlepsze promocje na doładowania salda Battle.net umieściliśmy w tabelach poniżej. Odsyłamy do naszego poradnika, jeśli nie wiecie jak aktywować kartę podarunkową Blizzard.

Recenzje Diablo 4. To jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku

Recenzje Diablo IV zdążyły już zalać Internet. Gracze, którzy kupili bogatsze wersje gry, mogli zanurzyć się w Sanktuarium od 2 czerwca i gros fanów Diabła jest bardzo zadowolny z czwartej iteracji serii. Tak samo jak krytycy branżowi. W serwisie Metacritic najnowsza gra Activision Blizzard może pochwalić się średnią 87/100 Metascore. Natomiast na stronie Opencritic zagregowano aż 92 opinii, dzięki którym udało się osiągnąć ocenę 89/100.

Czy Diablo IV trafi do Xbox Game Pass?

Microsoft cały czas prowadzi wielofrontowe batalie, aby przejąć Activision Blizzard. Do tej pory portfolio każdego studia, które zostało wykupione przez Giganta z Redmond, trafiało prędzej czy później do oferty abonamentowej. Możemy zakładać, że jeśli wykupienie Blizzarda w końcu dojdzie do skutku, to Diablo 4 trafi do Xbox Game Pass. Nie zmienia to faktu, że nadal wszystko, co związane z ofertą Activision w XGP, pozostaje w sferze domysłów. Microsoft nigdy oficjalnie nie potwierdził, że jakakolwiek gra należąca do Acti zostanie dodana do oferty Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.