Promocja na Desperados 3

Desperados III PS4 – £28,85 (140,13 zł)
Desperados III Xbox One – £28,85 (140,13 zł)

Wysyłka do Polski kosztuje £1,99 (9,67 zł).


Desperados III w wersji cyfrowej na Xbox One kupicie za 108,51 zł w brazylijskim MS Store. W rozwinięciu wpisu znajdziecie opis dokonania zakupu.

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store

Krok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store:

  • 100 BRL za 66,52 zł z GAMIVO z kodem ROCKETSALE2 oraz 50 BRL za 41,99 zł z G2A (łącznie za 108,51 zł)

Krok 2. W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie Desperados III na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, korzystając z tego linku. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

Uwaga

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.