Polecamy

Death Stranding za 239,99 zł (możliwe 229,99 zł) w Mediaexpert

Aktualizacja: oferta Mediaexpert ponownie dostępna

Kod na 10 złotych rabatu z newslettera możecie łatwo wygenerować korzystając z tymczasowej skrzynki mailowej.


Podobną cenę znajdziecie także w Empiku jeśli macie założoną kartę Mój Empik

Komentarze do "Death Stranding za 239,99 zł (możliwe 229,99 zł) w Mediaexpert"

    1. Wydałem 700zł na destiny 2 z dodatkami i annualem, teraz ludzie mają prawie wsio za free poza raidami.

    2. U mnie podobnie. Kupiłem D2 Limited Edition na premierę za ponad 4,5 stówy. Miałem potem niezły ból doopy… Ale też trochę se to odbiłem kupując Forsaken z Annual Passem za 90 zł.

    3. Najbardziej w sumie boli z tego całego „przejścia” na F2P, że ludzie, którzy wydali tonę kasy nie dostali totalnie nic, żadnego badga, motorka, obudowy ducha, totalnie nic;/

    4. Akurat graczy Destiny mi nie szkoda. Zasłużyli sobie za wspieranie takiej firmy jak Bungie.

    1. Jak dobra? Pierwsze części to i owszem, przechodziłem kilka razy. Tu nie mogę jakoś wczuć się w grę. Może jeszcze dam jej szanse..

    2. No ja dzis jedynki bym nie tknal. Nie dosc, ze brzydko sie zestarzala i graficznie i mechanicznie, to jednak czuc ten patos. Jak dobra jest Andromeda? Tak, ze mam nabite 120h i wszystko wyczyszczone na mapach.

    1. Ja myślę że to ty jesteś gimbusem tutaj niby taki „aware player” się znalazł a zero kultury czy znajomości języka angielskiego bo niby ca ma znaczyć „dla świadomego gracza” sugeruje zacząć od nabycia podstawowej kultury a potem do zabierania się za „wyrafinowane” gry.

 1. Ja dzisaj odwaliłem kaszane taka ze głowa boli kupiłem Death Strending z kodem na 10 zł ale zapomniałem ze dostałęm rabat z poprzednich zakupów 20 zł i zamiast miesc rabat 30 zł łaczne co dało by 209 zł , zapłaciłem 229 zł za Death Strending :