X

«

»

Dark Souls II – Przegląd ofert przedpremierowych

ds2

To już prawdopodobnie ostatnia wielka gra, w którą nie zagramy na konsolach nowej generacji. Jeśli zamierzacie sprawdzić swoją cierpliwość już w najbliższy piątek (14 marca), to sprawdźcie nasz przegląd, bo do do wyboru są aż 3 różne wydania. Niestety pecetowcom przyjdzie poczekać jeszcze ponad miesiąc.

 

 

 

 

 

Edycja standardowa

Niestety wydanie Black Armour, o którym już kiedyś pisaliśmy przy okazji zniżek na zamówienia przedpremierowe w Amazonie i Zavvi, zostało już w tych sklepach dawno wyprzedane. Na pocieszenie mamy dla was informację, że najniższe ceny zwykłej edycji w Polsce są porównywalne lub nawet nieco niższe niż w Wielkiej Brytanii. Najlepszą naszym zdaniem ofertę znajdziecie w Komputroniku, który za grę na PS3 lub X360 życzy sobie 179.90 zł, a odbiór w wybranych sklepach sieci jest darmowy. O złotówkę taniej jest w sklepie GOLa, ale sens zamawiania gry z tego miejsca zabijają koszta dostawy.

Black Armour Edition

Choć wydania tego nie znajdziecie już w sklepach brytyjskich, to zachowało się ono w nieco wyższej cenie w Komputroniku. Za grę na PS3 i X360 w metalowym pudełku z dodatkiem w postaci płyty ze ścieżką dźwiękową zapłacicie tam po 189.90 zł. Zwróćcie tylko uwagę na to, że w karcie produktów data premiery została ustalona na 15 kwietnia, choć może być to błąd sklepu.

Edycja Kolekcjonerska

Najbogatsze wydanie gry, w które zawiera figurkę, artbook, mapę i zawartość wydania Black Armour, najtaniej znajdziecie sklepie GOLa, który za wersje na na konsole Sony i Microsoftu życzy sobie po 379.99 zł. Niestety sens tej oferty dla większości osób ponownie przekreślą koszta dostawy, a swoją uwagę lepiej skierować do empik.com, który wersje na PS3 i X360 sprzedaje po 389.99 zł. Za odbiór gry w placówkach sieci w całej Polsce nie będziecie musieli już nic dopłacać.

 • Uzytkownik4321

  „To już prawdopodobnie ostatnia wielka gra, w którą nie zagramy na konsolach nowej generacji.”

  Ja stawiam jeszcze na Cywilizację, Star Citizen, DayZ, Rust, Starcrafta, Diablo, Amnesię i pewnie parę innych. ;P

  • gość

   Mowa była chyba o wielkich grach, a nie niszówkach (jakimi są jakby nie patrzeć strategie) i przehypowanych indykach (DayZ, Rust, itd.).

   • Mowa była o wielkich grach, a nie o tych, w które gra najwięcej osób.
    Idąc Twoim tokiem myślenia ‚największe’ gry to Call of Duty oraz kolejne
    części Assassins Creed. Te Twoim zdaniem ‚przehypowane indyki’ jakością
    oryginalnością oraz przyjemnością jaka płynie z rozgrywki wielokrotnie
    biją najnowsze produkcje, w które zostały wpompowane miliony.

   • Uzytkownik4321

    Dark Souls to też nie jest gra AAA.

    • Nie, to taki indyk, robiony w piwnicy przez paru gimnazjalistów.

    • Dla porównania From Software to 218 pracowników, Valve Corporation ok. 250-ciu a Ubisoft Montreal ponad 2,300.
     Należy pamiętać, że jedno z tych trzech A odpowiada za „innovative gameplay” i jak wielką bzdurą jest to w przypadku wielu gier AAA.

  • Chodzi tu raczej o gry, które wychodzą teraz na konsole ‚poprzedniej’ generacji, więc te przykłady nijak mają się do tego zdania.

 • No nic. Ja czekam na 25 kwietnia 😉

  • Janusz

   Zobaczymy ile w obietnicach o lepszym porcie było prawdy.

   • Damian

    Wystarczy, że będzie się dało w to grać bez modów w dniu premiery i wszyscy będą piali z zachwytu. Do tej pory nie wiem dlaczego Dark Souls zostało tak dobrze przyjęte skoro to jedna wielka kaszanka technologiczna. Sam teraz gram i po odpowiednim zmodowaniu gra jest świetna i jestem oczywiście wielkim fanem tej gry ale oceny niezasłużone. Niejedna gra popłynęła tylko przez zbugowanie w dniu premiery.

    • Bo nie o technologię chodzi w tej grze, a o frajdę z grania.

    • Paradoksalnie wady tej gry są niekiedy jej zaletami. Walka jest praktycznie fatalnie zrealizowana i chyba w żadnej innej grze by się nie sprawdziła. Usiadłem do tej gry na 15 min, po 20-stu stwierdziłem jak to jest drętwe, toporne i źle zrobione, po dwóch godzinach nie chciałem wyłączać konsoli. 😀

    • Damian

     Do walki akurat nie miałem nigdy zastrzeżeń. Ta gra na PC w dniu premiery to taki idealny crap. Brak możliwości zmiany rozdzielczości i wywalanie do pulpitu na niektórych konfiguracjach sprzętowych. Na szczęście znalazł się zdolny człowiek, który naprostował tego bubla tworząc DSfixa. Nie wspomnę już o fatalnej obsłudze myszki. Wiem, wiem. Zaraz znajdą się obrońcy cnoty piszący, że w tę grę najlepiej na padzie bla bla bla bla. Wsadźcie sobie w dupę takie teksty ;D

 • Piotr

  Jeszcze będzie Risen 3 🙂

 • ZaniepokojonyMateusz

  Mam nadzieję że figurka będzie w dobrym wykonaniu.

 • Dzwonilem do Komputronika. Nie dostali DS2:BA:
  „Niestety, otrzymaliśmy informację, iż dostawa produktu do magazynu wysyłkowego została odwołana:

  Dostawca nie jest w stanie podać nam daty następnej dostawy. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.”

  • Jeszcze się nie nauczyliście że w komputroniku nie ma co kupować gier??
   Sprzedają towar którego nie mają, nie mają nawet potwierdzonej dostawy.

   A w zavvi właśnie pobrali mi kaskę za edycję Black Armour. Więc pewnie jeszcze dzisiaj wyślą. Wyszło mnie to niecałe 31 funtów