Crash Team Racing Nitro-Fueled w przedsprzedaży na Switcha za ok. 113 zł, na PS4/XOne po ok. 134 zł z wysyłką w Amazonie

Crash Team Racing Nitro-Fueled (Nintendo Switch) – EUR 26,30 (113,20 zł)
Crash Team Racing Nitro-Fueled (PS4) – EUR 31,05 (133,83 zł)
Crash Team Racing Nitro-Fueled (XOne) – EUR 31,05 (133,83 zł)

Podane ceny uwzględniają rabat naliczany w koszyku, podatek i wysyłkę do Polski. Premiera tytułu zaplanowana jest na 21 czerwca.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Crash Team Racing Nitro-Fueled w przedsprzedaży na Switcha za ok. 113 zł, na PS4/XOne po ok. 134 zł z wysyłką w Amazonie"

 1. Valkyria chronicles 4 na switcha za 140 w xkom (zgłaszanie ofert jak zwykle nie działa :P)

 2. Polecam poczekać z zakupem fizycznej wersji, bo cyfrowo sprzedają wersje Deluxe z DLC, więc może fizycznie wersje Deluxe też będą sprzedawać.

  1. Deluxe z DLC? Te, które kosztuje 150% ceny podstawki a dodaje kilka skinów i rzeczy, które można (I nawet powinno się!) odblokować samemu?

    1. Można, tyle, że wersja Deluxe od razu je daje (np. postać, którą dostaje się za ukończenie gry). Trochę tak jak byś ukończoną grę kupował.

 3. Stare dobre czasy jak grało się w to na PSX :C Cieszę się, że zrobili odświeżona wersje, brakuje mi jeszcze Crash’a Basha i moge umierac 😀

 4. Wow, dobra gra w premierę taniej niż dobro-słaba gra (Spyro) i bardzo słaba gra (Crash) w przecenach? Czo to? Activision zamieniło się w Świętych Mikołajów?

 5. Lipa ,że nic nowego nie dodali, nowe postacie, arenki czy tryby.
  Poczekam na wersję PC, wyścigówka w 30fps to dramat 😉
  PS> MK11 na konsolach w 30fps lol

  1. jak nie dodali? będzie multiplayer, customizacja kartów, nowa postać + w planach mają wspierać grę DLC

  2. Też miałem kupić na pc ale w takie gry na pc gra mało ludzi tak samo mk11, pozatym 30fps ps4 wygląda dużo lepiej niż 30 fps na pc

   1. 30fps ps4 wygląda dużo lepiej niż 30 fps na pc

    xDDDDDDD

    A kilogram piór pewnie według Ciebie waży więcej od kilograma ołowiu? 😀

    1. Co cie tak bawi? Włącz grę na PC w 30 fps i grę na konsoli, nie trzeba specjalnie szukać bo różnice widać odrazu

    2. Ano drogi kolego bawi mnie to, że 30 FPS to 30 FPS, nieważne czy na komputerze, konsoli, telefonie czy kalkulatorze. Może monitor sam jest problemem w Twoim przypadku? Albo podzespoły komputera na którym porównujesz te dwa obrazy dają obraz w 30 klatkach kosztem jakości grafiki i tyle.

 6. Zaraz wpadnie greg albo krzychulski i będzie płakał pod każdym postem o Switch, że wcale nie jest drogo 😀

  1. 😀 Wcale nie jest drogo ;P Ja ani nie bronię, ani nie atakuję żadnego gracza, niezależnie od jego preferencji konsolowych, nie wiem skąd ten pomysł, że coś takiego napiszę 😉 W moim odczucu gry na Switcha są drogie, jak i sama konsola jest zdecydowanie za droga. Ale nie widzę nic złego w tym, że ktoś sobie to kupuje.