Ridge Racer Unbounded Limited Edition (PC) – 24.99zł
Spec Ops The Line (PC) – 16.99zł
Dark Souls Prepare to Die (PC) – 29.99zł
Król Artur 2: Strategiczna gra RPG PL (PC) – 19.99zł
Resident Evil 5 (PC) – 19.99zł
Sid Meier’s Civilization V: Gold Edition (PC) – 74.99zł
DmC Devil May Cry (PC) – 65.99zł
Tomb Raider PL (PC) – 68.99zł
Darksiders 2 PL (PC) – 49.99zł

Koszt wysyłki od 9,99 zł

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Ciekawe obniżki na 3kropki.pl"

 1. remike,

  Seria „Bioshock” jest fajnie przeceniona na Ultima.pl. Inne pozycje także są tam w ciekawych cenach. 🙂 Szczegóły poniżej.

  http://www.ultima.pl/shownfo.php?pgs|1=0&pgl|1=30&gr=243

  P.S. Nie wiem dlaczego, ale nie chce się poprawnie wkleić link do Ultimy. Edycja postu też nie pomaga. Do promocji jednak łatwo się dostać ze strony głównej Ultima.pl. 🙂

  1. „Bioshock: Infinite + Season Pass” na PC za 89 zł zarówno w pudełku jak i cyfrówka w tej samej cenie. Tego wydania aktualnie taniej nie dostanie się na terenie Polski. 🙂

   „Bioshock Ultimate Rapture Edition” ( B1 + B2 + DLC) na PS3 za 69 zł.

   „L.A. Noire Complete Edition” na konsole za 69 zł.

   „Borderlands 2” za 49 zł w wersji pudełkowej na PC. Owszem, oferta może nie jest ciekawa, ale dla wielbicieli pudełek cena znośna. 🙂

  2. Ze zniżką w Kompanii Graczy na Muve, „B:I + SP” na PC był za 89,99 zł o ile pamiętam. Nie wiem, gdzie kupiłeś podstawkę i SP za 68 zł.

   Aktualnie na Muve kupisz „B:I” za 84 zł używając 40-procentowej zniżki z Kompanii Graczy, ale w pudełku nie będzie Season Passa. Tego nakładu nie ma już Muve na stanie.

  3. @kubaku4
   W większości sklepów aktualny nakład „Bioshocka: Infinite” pochodzi z partii bez Season Passa. Oferta z Ultimy za 89 zł zawiera wspomniany Season Pass. 🙂

   @petras_36
   Ale nakład z kurtmedia nie zawierał chyba Season Passa, prawda? To, że zdjęcie w sklepie pokazywało naklejkę z info o SP, nie musiało oznaczać, ze w pudełku był kluczyk go zawierający.

  4. Z tego co słyszałem to w polskim wydaniu Season Pass i podstawka mają jeden klucz. Nawet jakbyś miał rację, to sorry, nie będę pisał o grze na PC za 103 zł z wysyłką w 2 miesiące po premierze. Co to za okazja?

  5. remike,

   Okazją jest właśnie ten Season Pass w pakiecie. Potwierdzone telefonicznie w Ultimie.

   Pamiętaj, ze za 89 zł możesz mieć w Ultimie także cyfrówkę (także z Season Passem). Więc nie trzeba wybierać pudełka i dodatkowo płacić za wysyłkę. Pamiętaj także o darmowym punkcie odbioru przy ul. Chłodnej w Warszawie. 🙂

   IMHO bardzo trudno teraz taki pakiet (podstawka + SP) znaleźć taniej w innych, polskich sklepach, a na GMG combo jeszcze nie miało fajnej promocji.

   A dla konsolowców i wielbicieli pudełek są inne okazje, o których wyżej wspomniałem. 🙂

  6. @kubaku4
   Jednak teraz egzemplarze z nakładu z Season Passem są trudno dostępne, a jak już są, to w zaporowych cenach (np. za 139 zł w salonach Saturn Polska w Warszawie).

  7. ja tak samo kupiłem za niecałe 90zł z season passem, tuż po premierze. Ostatnio było za 50+18 za przesyłkę (podobno z season passem, tak piszą), więc niezbyt korzystna ta promocja z ultimy. Płacić za cyfrową więcej niż za pudełko? Chyba niekoniecznie.

  8. Oferta z kurtmedia nie miała na 100% potwierdzonej obecności Season Passa, w przeciwieństwie do oferty z Ultimy. Jak już wspomniałem trudno będzie takie „combo” teraz gdzieś znaleźć i to w cenie poniżej 90 zł.