Premiera Dragon Quest Treasures

Cena Dragon Quest Treasures, data premiery na Nintendo Switch. Gdzie kupić grę najtaniej? (akt.)

Już dzisiaj premiera Dragon Quest Treasures. Spin-off serii Dragon Quest pojawił się na rynku 9 grudnia 2022 roku. Postanowiliśmy z tej okazji przygotować dla Was wpis, zawierający zestawienie ofert na nowy, ekskluzywny tytuł na Pstryczka. Cena Dragon Quest Treasures na Nintendo Switch zaczyna się już od 238,99 zł.

Co wiemy o Dragon Quest Treasures

Dragon Quest Treasures to spin-off znanej serii jRPG od Square Enix, będący kolejną produkcją ekskluzywną na konsolę Nintendo Switch. Tytuł opowiada o losach dwójki rodzeństwa, znanych z gry Dragon Quest XI. Młody Erik i jego siostra Mia wyruszają do Draconii w poszukiwaniu skarbów. W odległej krainie poznają Porcusa i Purrsulę, tajemnicze stworzenia, które towarzyszą im w przygodzie.

Gra duży nacisk kładzie na eksplorację rozbudowanego świata gry, na który składają się wyspy o unikalnej topografii i klimacie. Głównym założeniem zabawy jest poszukiwanie skarbów oraz oswajanie napotkanych potworów, dzięki którym zdobywamy unikalne zdolności. Oprócz rozwoju bohaterów, możemy też ulepszać nasze centrum dowodzenia.

Całość została okraszona kolorową oprawą graficzną, charakterystyczną dla całej serii, opracowaną w stylistyce chibi. Tytuł powinien więc przypaść do gustu nie tylko doświadczonym graczom, ale także młodszym odbiorcom.

Aktualizacja

Do artykułu dopisaliśmy akapit poświęcony recenzjom Dragon Quest Treasures. Ceny we wpisie również zostały uaktualnione.


Gdzie kupić najtaniej Dragon Quest Treasures na Nintendo Switch

Łowcy, w poniższym zestawieniu umieściliśmy najlepsze aktualnie promocje na Dragon Quest Treasures. Tytuł dostępny jest w przedsprzedaży wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Cena Dragon Quest Treasures w wersji pudełkowej zaczyna się od 228,99 zł. Przypominamy, że data premiery Dragon Quest Treasures odbyła się 9 grudnia 2022 roku:


Recenzje Dragon Quest Treasures

Do Sieci trafiły już pierwsze recenzje Dragon Quest Treasures. Najnowsza gra ekskluzywna na Nintendo Switch otrzymała w serwisie Metacritic 77/100 Metascore. Wynik został wyciągnięty z 23 opinii krytyków branżowych.


Łowcy, co sądzicie o spin-offie serii Dragon Quest? Czy jest to kolejna gra ekskluzywna na Switcha, którą zamierzacie kupić? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.