Promocja na Callisto Protocol

Cena Callisto Protocol w pre-orderze - gdzie zamówić tanio spadkobiercę serii Dead Space

Znamy już datę premiery oraz przybliżoną cenę Callisto Protocol. Gra od Striking Distance Studios, w skład którego wchodzą osoby odpowiedzialne za kultową serię Dead Space, zadebiutuje na rynku 2 grudnia 2022 roku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie zawierające oferty na pre-order The Callisto Protocol Day One Edition w polskich sklepach. Wydanie fizyczne w wersji na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X dostępne jest od 239,90 zł (lub 219,99 zł z 25 monetami z Allegro Pay).

Cena The Callisto Protocol Day One Edition na konsole PlayStation

Pre-order fizycznego wydanie The Callisto Protocol Day One Edition w wersji na PlayStation 4 i PlayStation 5 pojawił się już w ofercie pierwszych polskich sklepów:

Darmowa dostawa z Allegro Smart! lub wysyłka od 8,99 zł.


Oferty na pre-oreder The Callisto Protocol Day One Edition na Xbox One i Xbox Series X

Przedpremierowe zamówienia na pudełkowe The Callisto Protocol Day One Edition w wersji na konsole Xbox One i Xbox Series X możecie składać w poniższych sklepach:

Darmowa dostawa z Allegro Smart! lub wysyłka od 8,99 zł.


Dzięki specjalnej ofercie na Allegro Pay możecie otrzymać nawet 50 złotych monet za darmo – 25 za aktywację usługi i 25 za skorzystanie z Allegro Pay. Bezpośrednio na Allegro monety mogą zostać wymieniona na zniżkę w wysokości 50 zł, którą możecie wykorzystać na zakupy w serwisie. Szczegółowe informacje o promocji Allegro Pay znajdziecie w tym artykule.


Pudełkowe wydanie The Callisto Protocol Day One Edition będzie zawierać:

  • pełną grę The Callisto Protocol na płycie
  • skórkę dla postaci Retro Prisoner
  • 2 skórki do broni Retro Prisoner
  • ekskluzywny pakiet Contraband Pack (na PlayStation 4 i PlayStation 5)

Jeśli jesteście fanami serii Dead Space, to Callisto Protocol powinno Was szczególnie zainteresować. Tytuł zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox już 2 grudnia 2022 roku. Produkcja otrzyma ponadto polską wersję językową. Poniżej możecie znaleźć najnowszą prezentację rozgrywki:


Łowcy, co sądzicie o grze twórców Dead Space? Macie jakieś oczekiwania wobec tego duchowego spadkobiercy serii? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.