Bioshock Infinite PC – 49,94 zł

Brak informacji o Season Passie na karcie produktu, choć informacja o jego obecności widnieje na obrazku.

Koszt wysyłki od 16 zł (poczta polska) lub wysyłka kurierem za 18 zł.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Bioshock Infinite za 50 zł plus wysyłka"

  1. Cena świetna ale ze sklepem miałem kłopoty i w końcu po 2 tygodniach zrezygnowałem z zamówienia wiec jak już kupować w tym sklepie (co odradzam) to za pobraniem.

  2. „Towar niedostępny”. BTW za taką cenę nic tylko było brać. W Polsce, ze względu na brak spolszczenia w grze, dystrybutor domyślnie dodał Season Pass (co potwierdza również nalepka na okładce (to akurat moge potwierdzić bo kupowałem w dniu premiery).

  3. Gdy ja zamawiałem wersje z Season Pass z muve.pl, to klucz do Season Passa dostałem na maila. Klucz ten aktywował mi pełną wersje i właśnie season pass. Gdy dostałem pudełko, nie było naklejki o tym dodatku, także chyba już nakład z tym wyszedł.

  4. Fakt, pomyliłem się ale tylko co do naklejki bo teraz sprawdziłem dokładnie i to jest nadrukowane na okładce, „Bonus inside! Zawiera ekstra dodatki” a niżej dopisek Season Pass. Grę kupowałem w hipermarkecie a w środku była oprócz płytek i instrukcji, kartka Season Pass z kodem do aktywacji na Steam.