Assassin's Creed za 70zł i inne obniżki na wirtusie

F1 2010 PL – Formula 1 2010 – 9.99zł
Assassins Creed III PC PL – 69.99zł
FIFA 13 PC PL – 84.99zł
The Settlers V Złota Edycja PC PL – 4,99zł
Napoleon Total War PC PL – 19.99zł
Empire Total War PC PL – 19.99zł
Prototype (PC) – 19.99zł

Koszt wysyłki od 13,90zł – poczta polska przy przedpłacie

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Assassin’s Creed za 70zł i inne obniżki na wirtusie"

 1. Szczerze mówiąc lepiej dopłacić tę złotówkę za kuriera niż pocztę wybierać. Czytałem, że jak pocztą wysyłali to były duże opóźnienia oraz zdarzyło, że paczka jakaś nie doszła. Z własnego doświadczenia to nie miałem problemów z nimi, ale zawsze wybierałem kuriera:) Ogólnie polecam sklep. Super promocje i szybka wysyłka kurierem:)

  1. Ja z kolei nie polecam wirtusa, już przy pierwszym zakupie problemy. Znacznie lepiej muve i gram wypadają.

  2. 3 razy kupowałem u wirtusa i za każdym razem coś nie tak – za pierwszym najpierw przez 2 tygodnie nie przysyłali, jak do nich napisałem to sie okazało że czekają jeszcze na coś. Po następnym tygodniu bez żadnej wiadomości, po moim kolejnym mailu okazało się, że jednak czegoś tam nie ma. Stwierdziłem że już trudno niech dadzą co jest, a nadwyżkę zwrócą. No i przysłali… bez jeszcze czegoś. Ale za to w ramach przeprosin dali tropico 3 za darmo (dzięki czemu poznałem tą cudowną grę). A jak do nich napisałem ponownie (w kwestii tego, że wole być informowany o tym, że czegoś nie ma), to jeszcze zwórcili koszty przesyłki. za drugim razem zamiast Serious Sam hd collection (czyli first + second encounter hd) dali tylko second encouner hd. a za trzecim razem zamiast samego lionheart dali kolekcje rpg (zawierającą tą grę). Teoretycznie nie problem, bo dali więcej, ale każdą z tych gier (poza tą którą zamawiałem) już miałem, a ja na przykład lubie mieć na półce pudełko z konkretną grą. oczywiście problemów tu nie robiłem, ale faktem jest że towar różni sie od tego, co zamawiałem, a nie poinformowali o tym (tak jak w poprzednich przypadkach). Już sie chyba do tych perypetii przyzwyczaiłem, więc jako że mają dobre promocje to sie nie zniechęcam.

 2. Ja tam miałem 3 zakupy, razem wydałem ok 100zł, i na pewno jak będą fundusze to coś kupię.
  Kolega dostał powyginane pudełko zbiorcze z gry, jakieś potargane itd.
  Kupiłem jedną grę EK ; nawet dostałem złotą edycję która była droższa niż sam dodatek-który zamawiałem.
  Dali mi klucz do Euro2012, jak sprzedawali pudełkową wersję za 10zł, więc nie musiałem płacić za wysyłkę, samego pudełka z keyem w środku.
  Ja nie narzekam, może mają kilka magazynów i jam mam farta, że u mnie wszystko jest cacy, bo opinie są podzielone.

 3. Jak już narzekamy, to dostałem od nich w zeszłym roku homefronta na ps3 w pękniętym pudełku, a jeszcze wcześniej miewali 1-2 tygodniowe opóźnienia i do tego praktycznie nie dało się z nimi skontaktować, ale to było bardzo dawno temu, chyba przy premierze Orange Boxa ;).

  1. Ja czekałem max 4dni, tzn na 4dzień miałem paczkę, nienaruszoną, wszystko wyglądało na 100%, tak jakbym kupił w innym sklepie.