Komentarze do "Anthem + DLC na konsole w przedsprzedaży za 158 złotych z wysyłką w ShopTo"

   1. Przy zakładaniu konta trzeba autoryzować kartę, ale widać jakieś problemy z tym mają …
    Kilka prób i podają że brak autoryzacji xD

   1. Pisałem już o tym. Grałem w zamkniętą betę. Jeśli postaci z głównej historii wkurzają niemiłosiernie a granie było nijakie, to co mogli zmienić do wersji gold? Chcesz, kupuj i graj. Ja zdania o grze nie zmienię. I nie to nie jest „to tylko beta”, bo doświadczenia pokazują, że beta to dziś demo, po którym gra nie wiele się już zmienia.

   1. Raczej nie. Zamknięta beta pokazała nudę i bardzo denerwujące postaci w grze. Taki słaby klon Destiny z lataniem.

  1. To uprzedzenie jest debilne. Andromeda jest dobrą grą, to że od EA, to nie powoduje, że to gorszy tytuł. ME Catalyst to samo. Dragon’s Age – Inquisition GOTy to samo. Mam wszystkie. Przy czym dwie pierwsze kupię jeszcze razy – tym razem na PC.

   1. wg mnie Dragon Age Inquisition to wcale nie jest dobra gra. To nudny klon WoW dla singlowych graczy. Gra pełna nudnych fetch questów, kiepskiego systemu walki oraz nieciekawej, sztampowej fabuły. Powiedziałbym, że to strasnie przeciętna gra.

 1. Pobrało mi 4x jakąś opłate aktywacyjną z konta, a rejestracji nie przeszło.. Co teraz? Gdzie mam napisać o zwrot tego? Świetna promocja lowcy gier, gratuluje.

  1. Teraz bardzo proszę o informacje jak mam odzyskać środki. Jak możecie pozwalać sobie na niezamieszczanie takich informacji i podawanie niewiarygodnych źródeł?

Komentowanie jest zamknięte