Komentarze do "3 gry z serii Gamebook za 69,80zł"

 1. Nie wiem czy te wszystkie, ale z tej serii „Gamebook”… Saint’s Row 3 działał mi na steamie

 2. – Aliens vs Predator PL Gamebook (PC)
  – Napoleon Total War PL + Empire Total War PL Gamebook (PC)
  – Total War Shogun 2 PL Gamebook (PC)
  – Total War Shogun 2 PL Zmierzch Samurajów Gamebook (PC)

  Tylko te będą na steama.

  1. oraz Mount & Blade Warband + Ogniem i Mieczem Dzikie Pola PL Gamebook (PC) 🙂

  2. Zaraz zaraz
   DiRT 3 z tego co pamiętam też jest steamworks
   Tropico 4 też

   I w sumie to wszystko 😀

  3. Obawiam się, że możesz być w błędzie. Tropico 4 i Dirt 3 się chyba nie przypiszą. Dirt ma GFWL, a Tropico jakieś inne DRM. Co innego wersje elektroniczne, co innego pudełkowe. Chyba że aktywacja steam została zaimplikowana PO premierze, jak np. z Company of Heroes, ale o tym mi nic nie wiadomo.

   Swoją drogą, nie jestem też przekonany co do Mount & Blade. Zwykłe ogniem i mieczem się chyba nie dodawało z tego co pamiętam. Tym bardziej, że na steamie nie ma w językach wersji PL.

   Mogę być w błędzie we wszystkich 3 przypadkach, ale piszę tylko po to, żeby pozostali nie brali waszych komentarzy za pewnik. Może ktoś ostatecznie potwierdzić?

  4. Warband dodaje się. Zwykłe ogniem i mieczem nie, jednak to jest wersja z druga, z dodanym multiplayerem. Ta jest z kolei wyposażona w steamworks na 99%.

 3. Pudełka żądzą się troche innymi prawami i jeżeli podpinają się pod steam to raczej gorzej (nie pożyczysz, nie odsprzedaż, konieczność nete itp, itd), tak więc im mniej z nich na steam tym lepiej.

  1. Kto teraz pożycza gry? Prościej i szybciej ściągniesz, a tak samo nielegalne.

  2. Ktoś na pewno, chodzi o to że kupując pudełko chcesz mieć zalety wersji pudełkowej, nawet jeżeli nigdy z nich nie skorzystasz w innym wypadku mija się to z celem.