Zapłać ile chcesz (od $0.01) za Space Pilgrim Episode I

Space Pilgrim Episode I: Alpha Centauri – zapłać ile chcesz (Steam)

Dzięki za cynk, czaro115.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Zapłać ile chcesz (od $0.01) za Space Pilgrim Episode I"

 1. Hm…
  To jest gra, nad którą chyba nawet boty się zatrzymują i mają wątpliwości, czy brać, tyle razy przebandlowana i rozdawana darmo już była.

  1. Najlepsze jest to, że na Bazarku znowu pojawiło się kilka kolejnych świeżych ofert na tą grę – i to pomimo tego, że od dokładnie roku wiszą tam oferty za pół ziko i dalej jakoś nie ma chętnych 🙂

  1. Po co komu część pierwsza? Żeby taniej kupić resztę.
   Kupiłem część pierwszą za niecały 1zł (nie idzie zapłacić $0,01 – opis wprowadza w błąd – u mnie wyskoczył komunikat z błędem że nie da się mniej niż $0,20).
   Na Steam cała saga Space Pilgrim (6 części) kosztuje 18zł, ale jeśli masz jeden składnik pakietu w bibliotece dostajesz zniżkę 40% na całość (oczywiście za to co masz już nie płacisz), więc za pakiet płacę 10zł.
   Jak dla mnie dobry deal. W zeszłym roku przy letniej wyprzedaży w ten sam sposób zapłaciłem grosze za Portal 2 – miałem jedynkę, przy zakupie bundla „Portal 1+2” jest te 40% taniej… plus cały ten bundel był przeceniony z okazji summer sale, więc dostałem Portal 2 z ogromną zniżką 🙂
   Od tej pory nie olewam części pierwszych na zasadzie „bo po co komu tylko jedna część”. Za złotka sprawdzę czy mi się podoba, jeśli tak wydam dyszkę zamiast dwóch za całość 🙂

    1. Ja próbowałem 0,01 – nawet się system płatności nie odpalił.
     Wrzuciłem 0,10 – zatwierdziłem szczegóły płatności kartą… a Humble mi piszą że za mniej niż 0,20 mam iść i nie wracać.
     Może chodzi o sposób płatności? Ja się w paypale nie bawię i płacę kartą – może tak być że wtedy jest jakieś obostrzenie?

 2. Komentarze typowo januszowe, że już było, że tanio było i, że coś tam coś tam.
  A nikt o samej grze. Dlatego się odzywam. Gra typowo RPG Maker, ale ktoś przysiadł z pomysłem, bardzo fajny humor i klimat. Bawiłem się świetnie i polecam.

  1. Dokładnie. Mam jeszcze do przejścia czwarty epizod i sequel (który już kupiłem jak była zniżka dla posiadaczy reszty), ale wrócę do tego jak znowu wezmę się za seriale sci-fi. po prostu muszę być w takich klimatach żeby przechodzić takie gry.

   Sama gra klimatem bardzo przypomina serial Firefly, nawet bardziej niż Mass Effect, bo brak tej epickości, której w Firefly nie było. Po prostu mała załoga niewielkiego statku, starająca się związać koniec z końcem, przeżywając wspólnie przygody. Szkoda że poza FIrefly nie ma więcej takich seriali. Może trochę The Expanse, ale to z kolei jest bardziej poważne i sporo w serialu polityki (co mi nie przeszkadza, serial rewelacyjny, ale nieco inny typ).

 3. Nie zdziwię się jak niedługo dadzą Minion Masters – zapłać ile chcesz.