Zagraj już teraz! Hogwarts Legacy dostępne na PlayStation 5 od północy!

Wiemy, że entuzjazm związany z premierą Hogwarts Legacy udzielił się znacznej części graczy. Posiadacze edycji Deluxe na konsolach Xbox mogli skorzystać ze sprytnej sztuczki związanej ze zmianą strefy czasowej i zagrać w tytuł już o 12:00. Teraz do tego grona dołączą także fani PlayStation 5. Już od północy mogą oni wypróbować najnowszą grę z uniwersum Harrego Pottera, mimo że oficjalna data premiery Hogwarts Legacy została ustalona na 10 lutego 🙂

Promocja na Hogwarts Legacy Deluxe Edition w PlayStation Store

Cena Hogwarts Legacy Deluxe Edition w PlayStation Store została ustalona na 359 zł. Wykorzystując jednak tanie giftcardy do PS Store, możecie zakupić cyfrowe wydanie specjalne już za 316,92 zł:


Jak kupić Hogwarts Legacy Deluxe Edition taniej przy pomocy giftcardów?

Krok 1. Zakup w sklepie Instant Gaming karty podarunkowe do PS Store o łącznej wartości 340 zł:

Cena z kodem zniżkowym GGDEALS12

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.

Krok 2. Otrzymane giftcardy aktywuj na swoim koncie PlayStation Network. Aby tego dokonać, należy zalogować się w przeglądarce na stronie PlayStation, kliknąć w avatar konta (prawy górny róg strony), a następnie nacisnąć przycisk Wykorzystaj kod:

Krok 3. Przejdź do PlayStation Store i kup cyfrową wersję Hogwarts Legacy Deluxe Edition (PS5 / PS4). Wykorzystaj do tego saldo na koncie PSN (o wartości 340 PLN). Brakujące 19 zł należy dopłacić inną metodą płatności (np. kartą). Ostateczna cena za Dziedzictwo Hogwartu Deluxe Edition wyniesie 310,64 zł.

Łowcy, przypominamy że premiera Hogwarts Legacy Deluxe Edition na PlayStation 5 miała miejsce 7 lutego o 00:00. Niestety, debiut wersji na PS4 została przesunięty na kwiecień.


Zawartość Hogwarts Legacy Deluxe Edition

Cyfrowe wydanie specjalne Hogwarts Legacy Deluxe Edition zawiera:

  • pełną wersję gry Hogwarts Legacy na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5
  • wcześniejszy dostęp (na 72 godz. przed oficjalną premierą)
  • ekskluzywną misję
  • Czarnomagiczny Zestaw elementów kosmetycznych
  • Czarnomagiczną furażerkę

Recenzje Hogwarts Legacy – fani uniwersum będą zadowoleni!

W sieci przybywa kolejnych recenzji Hogwarts Legacy. Pierwsze doniesienia, zwiastujące kolejny hit, zostały więc potwierdzone. W serwisie Metacritic wersja na konsolę PlayStation 5 może się pochwalić świetnym wynikiem 85/100 punktów Metascore. Rezultat ten jest średnią uzyskaną z 48 recenzji. Równie dobrze produkcja poradziła sobie na portalu Opencritic. Najnowsza gra Avalanche Software została polecona przez 92% oceniających.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.