XCOM 2 PC – £4.27 (20,45 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

  • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
  • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.

Dzięki za cynk, bongozz.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "XCOM 2 za 20,45 zł w cdkeys"

    1. Kupiłbym tego Xcoma na premierę, ale jak sobie przypomniałem politykę DLC, to zrezygnowałem. Teraz hype minął i kupię pewnie w tej cenie pełną wersję. Mam nadzieje, że sobie dobrze policzyli i to im się opłaca, bo gra całkiem fajna ;).

  1. Śledź okazje miało być od takich informacji. Wchodzę i patrzę a tam cena XCom ostatnio odświeżana 63 dni temu. Myślałem że jak wyeksportuje RSSa to dostanę info o promocjach a tu lipa – nie można temu narzędziu ufać.

    1. War of the Choosen dodaje bardzo dużo rzeczy, ale momentami miałem wrażenie, że aż za dużo. (DLC może dodawać czegoś za dużo?) Czasami działo się aż za dużo, może zbyt chaotycznie. Sama podstawka też jest bardzo rozbudowana, za 20zł polecam, warto już teraz.

  2. Przy premierze drugiej części postanowiłem sobie, że nie kupię jej dopóki nie przejdę pierwszej z ekspansją na „kanonicznym” poziomie trudności. Wyszło mi to w sumie na plus, bo zapał minął a dwójeczka tanieje do tego stopnia, że pewnie niedługo będzie w jakimś bundlu za śmieszne pieniądze.

  3. Złamałem się i kupiłem, przeszedłem jedynkę bez dodatków na premierę, potem wróciłem do niej z dodatkiem i już nie było wow, zostawiłem po kilku misjach. Przyszedł czas na xcom 2 bez dodatków, nie lubię takich udziwnień 🙂

  4. kupił by mi ktoś 😀 (żal dupe ściska przepuścić okazje a brak płatności kartą….)