Thunder Wolves –  4,97 zł
Another World – 20th Anniversary Edition –  6,77 zł
Expeditions: Conquistador –  14,97 zł
Port Royale 3 Gold –  19,97 zł
Of Orcs and Men –  20,37 zł
StarDrive – 24,97 zł
Omerta City of Gangsters – 27,25 zł
Magrunner Dark Pulse –  27,45 zł

Oprócz tego, większość katalogu przeceniona jest o 35-75% (gry od trzecich wydawców).

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wybrane gry w niezłych cenach w Ubishopie"

 1. Of Orcs and Men podpina się pod coś?steam, uplay?
  do kiedy obowiązuje promocja?

  PS w promocji również Games of Thrones Special Edition za 23,77zł

  1. Nie podpina się ani pod steam ani pod uplay.
   Z tych wymienionych pod steama podepnie się prawdopodobnie Thunder Wolves, Another World, Omerta, StarDrive i Magrunner.

  2. Jak się nie podpina pod Uplay? Z tego co wiem to wszystkie gry kupione w ich sklepie są dodawane do konta Uplay i można pobierać przez ich program…

  3. Oczywiście że nie wszystkie się podpinają i do tego jeszcze po 30 dniach zostaje się z niczym. Mam tak kupione w Ubishopie Beyond Good And Evil, NCIS, TC-GRAW1&2 – nie ma ich na koncie. To nawet gorsze niż wersje pudełkowe (które w odróżnieniu od EA i Origin nie podpinają się pod Uplay) gdyby po tych 30 dniach coś stało się z plikami instalacyjnymi zostaje się z gołym SN – producent się wypina i można szukać ratunku co najwyżej po torrentach/hostingach. Też mi legalna forma dystrybucji. Gorszego sklepu niż Ubishop i klienta niż Uplay nie znam. Praktycznie przestałem przez to kupować gry Ubisoftu, chyba nawet na Watch Dogs się nie skuszę, bo z FarCry 3 już się wyleczyłem.

  4. Winowajcą jest „digitalriver” pośrednik czy wspolpracownik Ubi, nie wiem, ale to oni maja takie zasady. Oraz przez to jest bagalan, bo sa dwie strony ubisoftu(przynajmniej byly), jedna ktora zajmuje sie DRiver, a druga chyba „prawdziwszy” Ubi 😛 Roznia sie wygladem. Sklep bezposrednio w uplay to chyba nie jest sklep „DR”.

  5. Nie ma żadnej różnicy. Nie ma dwóch sklepów Ubisoftu.
   Być może umową z DigitalRiver objęte są poszczególne tytuły, lub co bardziej prawdopodobne, wydane do jakiegoś okresu (2008?).
   Próbowałem już kupować kilka starszych gier (GRAWy, R6: Lockdown, a nawet Prince of Persia z 2008 etc) na, jak tu ładnie nazwano, „prawdziwszym” sklepie Ubi. Dla pewności – przez klienta Uplay. Nic. Dostałem taki sam e-mail od DigitalRiver z kluczem i linkiem do downloadera.

  6. @Noxbi:
   Najlepsze jest to że Ubi ma różne wersje niektórych swoich tytułów – jedne przypisują się do konta, inne nie i dostaje się downloader + 30 dni. Nie są w żaden sposób rozróżnione – wersja zależy od tego, kiedy kupiło się tytuł w Ubishopie. Tak mam ze wspomnianym Beyond Good And Evil – kupiony w lutym nie przypisuje się do konta (jest z downloaderem), kupiony w ciągu ostatnich 3-4 miesięcy już dodaje się do konta. Oczywiście tak jak wersje pudełkowe gier od Ubi, nie da się go dodać do konta na wzór Origin i by mieć ją przypisaną, trzeba grę kupioną w Ubishopie kupić ponownie. Chore IMHO. . I jak tu nie dostawać białej gorączki jeśli jakiś tytuł jest pod Uplay? :/

 2. Pytanie za 100 pkt: warto brać w tej cenie Of Orcs and Men?
  Dodatkowa podpowiedź: GoT RPG podobała mi się bardzo.

 3. No to mnie kuszą Expeditions i Of Orcs tylko nie bardzo wiadomo jakie zabezpieczenia i na jaką platformę klucze.

 4. Witam wszystkich.
  Klucze gier otrzymane z Uplay działają na Steam, można śmiało dodać gry do swojego konta w Steam.
  Kupiłem
  Thunder Wolves – 4,97 zł
  Another World – 20th Anniversary Edition – 6,77 zł

  Na pewno inne gry, które nie są produkcją Ubisoft śmiało można dodać do Steam.