Activision Promo potrwa od 1 do 6 czerwca

Call of Duty: World at War – $9.99 – steam
Call of Duty: Black Ops – $19.99 – steam
Call of Duty: Black Ops 2 – $39.99$ – steam
Call of Duty: Modern Warfare 3 – $19.99 – steam
Call od Duty: Moder Warfare 2 – $14.00 – steam
Call of Duty 4: Modern Warfare – $9.99 – steam
Call of Duty War Chest – $9.99 – steam
Transformers: Fall of Cybertron – $19.99 – steam
Transformers: War for Cybertron – $9.99 – steam
Tony Hawk’s Pro Skater HD – $4.99 – steam

Prototype – $9.99
Prototype 2 – $19.99 – steam
The Amazing Spider-Man – $24.99 – steam
Family Guy: Back to the Multiverse – $24.99 – steam
Singularity – $7.49 – steam

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wybrane gry Activision za pół ceny"

 1. Ostrzegam przed zakupem Tony Hawk’s Pro Skater HD, jest to okropny skok na kasę, a sama gra tylko na screenach przypomina genialne THPS 2 i 3.

  1. Okropny skok na kasę za paręnaście złotych 😀
   Fakt, mocno okrojona, ale po wgraniu moda umożliwiającego konfiguracje graficzne i sterowania jest całkiem grywalna, jednak w podobnej cenie brałem jakiś czas temu z Revert Packiem.

  2. Gra bez Revert Packa nie jest warta nawet dolara, gameplay tylko przypomina stare części, na których się wzoruje, w rzeczywistości dla mnie gra była całkowicie niegrywalna, dlatego uważam, że mimo niskiej ceny jest to skok na kasę.

 2. Czy Call of Duty: Modern Warfare 3 ma polskie napisy? Zastanawiam się nad zakupem, bo tylko tego CoDa brakuje mi w kolekcji, a pudelka chodzą nadal po ~100 zł…

  1. Raczej nie. Chyba tylko boxy regionalne mają PL. Nawet gra się aktywuje z dopiskiem PL.

  2. Nie, nie ma PL, ale jak napisałem w komentarzu niżej, żadna strata, gdyż z tego co pamiętam, tłumaczenie tej części było koszmarne.

 3. seria black ops jaka droga ; o

  same klucze do black opsa są po 20 u nas, a w black ops 2 w pudełku jest za 95zł

 4. Call of Duty: Modern Warfare 3 jest chyba najtaniej z wszystkich dotychczasowych promocji na wersje pecetową (kiedyś konsolowe były za 60 zł na gram.pl, jak dobrze pamiętam), W Polsce w sklepach pudełka są za 120 zł, jak ktoś ma obniżke 40% na MUVE to może wyrwać za 90 ,a tutaj kosztowało to 66,16 zł (płacone karta Alior Sync mastercard paypass, na adres ambasady :P).

  Dla zainteresowanych, sama gra się oczywiście aktywuje bez problemów (nie ma języka Polskiego, ale patrząc na to translatorowe tłumaczenie, nie za duża strata).

 5. Jeszcze, żeby te wszystkie gry, były choć trochę adekwatne do tych dziwnych cen.
  Jak ja się cieszę, że kupiłem w czarnopiątkowe wyprzedaże pack prototype za $7,5. Coś czuję, że taka cena będzie rzadko spotykana przez długi czas.