Wszystkie części The Elders Scrolls z DLC za stówę!

Brytyjski sklep Game.co.uk w swoim dziale gier elektronicznych oferuje dzisiaj:

 Elder Scrolls Bundle – Oblivion GOTY, Morrowind GOTY, Skyrim, Hearthfire and Dawnguard w cenie £20.61 (ok 102.66zł)

Tylko Skyrim rejestruje się na steam.

Skyrim ma blokadę regionalną, więc musielibyście prosić o pomoc kogoś z UK (bądź też ominąć to innym sposobem). Niemniej oferta jest zacna.

 
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wszystkie części The Elders Scrolls z DLC za stówę!"

 1. mam pytanie odnośnie skyrima i blokady regionalnej na steamie.
  w momencie dodania Skyrima z innego źródła steam usunie mi tą grę z listy czy poprostu gra nie będzie miała języka polskiego? (na którym i tak mi nie zależy)

  1. Wersja z Anglii nie będzie miała języka polskiego. Jeżeli przypniesz ją do steam i kiedyś dokupisz wersję od Cenegi, to ta „cenegowa” z językiem PL napisze ci starą, brytyjską wersję.

   1. bardziej mi chodziło o to czy tą wersje z Angli aktywując osobiście steam mi nie usunie? czy lepiej zeby ktoś mi to „zgiftował” z Angli?

 2. Nie tylko Skyrim rejestruje się na steamie. Od jakiegoś czasu zarówno morrowind i oblivion dostały objęte steamworks. Kupując tego bundla dostaje się JEDEN kod, którego nie można aktywować w naszym regionie, niestety…

 3. Nie od jakiegoś czasu, tylko od daaaawna 🙂 Oblivion na przykład od 2007 roku 🙂

  1. Jest. Możecie poprosić kogoś z UK o aktywowanie gier na steamie. Mogę Wam pomóc po ewentualnym zakupie. Wystarczy, że poprosicie mnie na pw. 😉