«

»

Wrześniowe gry już dostępne w PlayStation Plus

Posiadacze abonamentu PlayStation Plus mogą już pobierać gry, które trafiły do Instant Games Collection.

 • MS znowu z ręką w nocniku. 🙂

  • Znowu? W zeszłym miesiącu w Goldzie była Forza Horizon 2, Dead Space 3, For Honor i Epick Mickey 2. Skąd się u was fanboye bierze ta wieczna potrzeba umniejszania jednej czy drugiej platformy?
   Graj na tym co masz i nie martw się o innych graczy.

   • Z tego co kojarze z metacritic, to z z serii Forza gorzej od Horizon 2 są oceniane tylko dodatki do niej. Poza tym nie wiem jak ludzie mogą się tak zachwycać serią której odsłona ukazuje się dosłownie do roku. No chyba, że różnica pomiędzy Horizon i Motorsport jest tak faktycznie duża, to wtedy co dwa lata. Przy tej częstotliwości wydawania gier to nawet najlepszy kucharz byłby zmuszony odgrzewać kotlety.

    A dead space 3 był w bundlu za dolara… 5 lat temu. Wiadomo, nie na konsole, ale po prostu szału to nie robi.

    I nie hejtuję, po prostu wyrażam opinię. Wcale nie uważam, że oferta M$ jest słaba, ale nie uważam też, żeby był to miesiąc który zasługuje na pokazywanie na gablocie jako dowód na dobre gry w Xbox Live Gold.

    • Polecam nie kojarzyć tylko zagrać. Forza Horizon 2 to najmiodniejsza gra wyścigowa w jaką grałem (grałem w większość ważnych ścigałek) i już nawet HF3 mnie tak nie ciągnęła. Być może to dlatego, że zbyt dużo spędziłem godzin przy FH2. Do FH3 niedługo będę wracał. Poza tym ciężko nie jest wpisać w przeglądarkę metacritica i sprawdzić. FH2 ma średnią 86 a FH3 91 co jest lepszym wynikiem niż Driveclub z 71% ale jak dla mnie metacritic nie jest wyrocznią. Każdy odbiera gry inaczej pod względem gameplayu.

    • GoWIII to jest praktycznie to samo co na PS3 do kupienia za 10 zł z nieco podbitą rozdziałką. GOWIII Remaster widziałem nawet kiedyś za 30 zł. Destiny 2 póki co to niewypał i mówią o tym zagorzali fani jedynki, któży mają na liczniku ponad 1000 godzin. Jakoś Activision musi sie ratować – ot to cała atrakcyjność oferty na PS4. Oczywiście mam i na PS4 wykupioną subskrypcję więc ściągnę i ogram jeszcze raz GOW3 ale już na PS3 wymęczyłem ten tytuł na tyle, że na pewno nie kupiłbym tej gry ponownie na PS4 w niemal niezmienionej wersji

    • Tylko, że Destiny 2 ma równo rok, i trafia do plusa. Gdy dopiero co było w Humble Monthly Bundle widziałem mnóstwo pozytywnych komentarzy, więc to chyba nie jest taki nie wypał. Szczególnie, że na takim metacritic średnia ocen od krytyków to 85. Zresztą, jak dla mnie wszystkie tytuły AAA, które da się grać i trafiają rok po premierze do PS+ to świetna okazja, choćby tylko po to aby samemu spróbować tej gry.

     A GOW3 na PS4 to nie tylko 1080p, ale też stałe 60 fps, które robi robotę. No i remastery raczej są dla osób, które nie posiadają poprzedniej konsoli, więc dopóki do GOW3 na PS3 nie będą dorzucać PS3, to remaster na PS4 to dobry deal 🙂

     Szczerze mówiąc wcale nie uważam, że obecny miesiąc jest jakiś powalający, ale nie przesadzajmy. Roczna gra AAA i remaster świetnej gry z poprzedniej generacji to zdecydowanie dobry miesiąc, a do tego jeszcze mamy klasyka do którego warto wrócić od czasu do czasu.

   • Marcin Szwarc

    Sonyboje to rak branży.

 • Karfein

  Poprawcie to – Here They Lie już dawno dostał patcha, dzięki czemu jest grywalny bez PS VR. Gra w wirtualnej rzeczywistości to teraz opcja.

  • Tak – miałem pod koniec ubiegłego roku i już był patch pozwalający grać bez VRu

 • Zastanawiam się, dlaczego Destiny 2 jako jedyne nie wyświetla mi w bibliotece ani w zakupionych. Wszystkie pozostałe są i wygląda to tak jakby D2 był tylko tymczasowo :/

  • Ja nawet przypisać nie mogłem tylko był przycisk pobierz. Podejrzewam, że to trial przerobiony na pełną wersję tzn. usunięte zostało ograniczenie czasowe.

  • Marcin Szwarc

   Udało ci się dowiedzieć?

 • Mam plusa od listopada zeszłego roku , ten miesiąc i ten z Bloodborne to jedyne miesiące które podobały mi się bardziej niż to co dają u M$. Mam kolejny kod na 12 miesięcy i tak się zastanawiam się czy jak skończą dodawać gry na ps3 to dadzą lepsze gry na ps4 (lub dadzą ich więcej )

  • Praktycznie już nic nie dają na PS3 i Vite – dają jakieś ochłapy crossbuyowe z PS4. Może jeszcze coś wrzucą na PS3 czy Vite fajnego aby pożegnać te platformy z twarzą – w sumie dużo nie tracą bo na tamtych platformach chyba mało kto jeszcze coś kupuje

 • Problem z „kupieniem” jest. Pokazuje że nie kwalifikujesz się do pobrania materiału…

 • Marcin Szwarc

  Świetna oferta. God of War III Remastered wczoraj zacząłem ogrywać. Kozak.

 • Marcin Szwarc

  Czy ktoś wie dlaczego Destiny 2 nie pojawia się w bibliotece po sciagnieciu?