Komentarze do "Wolfenstein: The Two-Pack (XOne) za 65 złotych dla posiadaczy Golda"

 1. W USA za 15 $ z goldem.
  Jak ktoś taniej nabył zdrapki amerykańskie, to jest sporo innych gier w okolicach 15 $ z goldem np:
  Lego Movie Game Bundle (Lego Ninjago + Lego Movie) – 12,50 $,
  Bioshock The Collection – 15 $,
  Batman: Arkham Collection (Arkham Knight + Return to Arkham) – 15 $,
  The Bioware Bundle (Mass Effect: Andromeda Deluxe + Dragon Age: Inquisition GOTY) – 15 $,
  Dark Souls III – 15 $ lub Dark Souls III Deluxe – 21,25 $,
  GTA V Premium Online – 15 $.
  Inne bundle GTA V z kartami od 15 $ wzwyż.
  Promocja trwa jeszcze trzy dni.

  1. The Bioware Bundle (Mass Effect: Andromeda Deluxe + Dragon Age: Inquisition GOTY) – masz na europejskim/polskim za 62 PLN z Goldem bez kombinowania.

   1. Tak ale jak się kupiło taniej amerykańskie karty podarunkowe, gdzie jeden dolar wychodził poniżej 3 zł, to wtedy dużo gier opłaca się kupić z USA.
    Przed świętami jak zaczęła się ta promocja można było jeszcze kupić tanio karty podarunkowe z USA ale ceny zaraz poszły w górę. Teraz wreszcie ceny trochę spadły i na g2a karta 50 $ jest za 150 zł, a 100 $ jest za niecałe 300 zł (+ opłata g2a). Ale wcześniej było taniej 50 $ – 130 zł, 100 $ – 275 zł.
    Jak kogoś stać to kupuje u nas gry ale jak ktoś chce taniej kupić gry to kupuje karty podarunkowe z USA czy Turcji, gdzie gry są często dużo tańsze niż u nas. I oczywiście aby była zabawa „bez kombinowania” się nie obejdzie. 😉

    1. Ok, przyjmuję argument. Można zaoszczędzić. Z drugiej strony ciężko ktoś musi mieć jak nie może sobie kupić podstawki np do ME Andromeda za 27 PLN. Nawet biorą pod uwagę fakt, że trzeba Golda do tego. Golda można w okolicach świąt dostać za złotówkę, a nawet bez Golda cena takiej Andromedy jest przyzwoita, bo 35 PLN. Tyle to się da zarobić po 4 godzinach pracy w fastudzie.

    2. W przypadku gier EA to lepiej kupić sobie EA Access na rok, żeby je ograć.
     Z pieniędzmi jest tak, że zawsze jest ich za mało.
     Jak się kupuje gry na pc oraz na obecną generację konsol (xbox one, ps4, switch) plus jakieś abonamenty (gold, game pass, itd) to kasy zupełnie nie starcza. Dlatego każdy czeka na jakieś promocje i kombinuje jak może, żeby kupić taniej. I po to są właśnie „Łowcy Gier”. Pozdrawiam

    3. Mówisz o oszczędzaniu, a wydajesz kasę na abonament. Pograsz, pieniądze zostaną u wydawcy, a Tobie wspomnienia. A jak kupisz, to masz przynajmniej licencję – Andromedę ograsz ze dwa razy do tego coop, a to tylko 26PLN. GamePass i Golda można dorwać na wyprzedażach. A tak swoją drogą, to kiedy ktoś ma czas na PC i 3 konsole? Praca/Studia + sen i potem tylko granie?

    4. Zostało mi 6,5 eurasa na MS DE i jest niestety ważne ważne do marca. Widziałem Andromede Starter pack lub Titanfall 2 ultimate. Polecasz coś z tego albo coś innego? A może czekać na wtorki?

Komentowanie jest zamknięte