X

«

»

Wiosenna wyprzedaż w Humble Store – dzień 3

humble store

W trzecim dniu wiosennej wyprzedaży po obniżonych cenach możecie nabyć m.in.:

Nihilumbra – €0,69 – Steam
Abyss Odyssey – €7,49 – Steam
Alan Wake – €5,59 – Steam
Broken Sword 5: The Serpent’s Curse Humble Deluxe Edition – €7,81 – Steam
Gnomoria (Early Access Game) – €1,79 – Steam
GRAV – €8,99 – Steam
(oferta ważna przez 12 godzin)
Grim Dawn – €11,49 – Steam
Lifeless Planet – €9,99 – Steam
The Book of Unwritten Tales – €0,99 – Steam
TRI: Of Friendship and Madness – €4,41 – Steam

 • Świetna cena za The Book of Unwritten Tales.

  • Namówiłeś mnie ;p. Dzięki ^^.

 • Marcin

  Warto Gnomorię za tą cenę?

  • Badyl

   Pomysł dobry, tylko tempo rozwoju gry w EA raczej rozczarowuje.

   • Jak na produkcję tworzoną przez jedną osobę na niezmiennie wysokim poziomie to tempo jest bardzo zadowalające. Pozwolę sobie nawet powiedzieć, że to najlepszy klon dwarf fortress nie będący dwarf fortress na rynku. Gra jest nieprzerwanie rozwijana, community na oficjalnym forum gry (nie na steam-community) jest bardzo aktywne .. sam twórca także się często udziela. Aktualnie czekamy na najbliższy update, który wyjdzie z unstable i pchnie do gry jeszcze więcej elementów sci-fi. Najlepiej jest samemu spojrzeć na forum/community i ocenić samemu. 1,79 to grosze patrząc na ilość radochy ile mi ta gra dała. Kupowałem ją tuż po udostepnieniu kupna jej na steam za pełną cenę i nie żałuję.

    @Marcin: Aby uniknąć rozczarowania oglądnij sobie jakiś let’s play. Gry tego rodzaju niezależnie od ich złożoności nie podobają się sporej rzeszy graczy – wymagają chwili na zapoznanie się z UI, mechaniki a dopiero po tym zabierają masę godzin na zabawę w której sami sobie wyznaczamy cel.

    • Marcin

     Dzięki za odpowiedzi. Wiem, że to dość specyficzne gry. Chodziło mi głównie o to, jak gra się rozwija i czy ilość contentu jest już wystarczająca do dobrej zabawy. I chyba mnie namówiliście. Pozdrawiam