cdp2Wiedźmin Edycja Rozszerzona – 7,49 zł
Wiedźmin 2 Zabójcy Królów – 14,99 zł

Oferta ważna do jutra do godz. 17:00.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wiedźmińska promocja w cdp.pl"

  1. Było – kupiłem bundle Wiedźmina 1 i Wiedźmina 2 EE na http://digital.gamefly.co.uk/ w maju za 19,80 zł (3,99 funta). Nawet ich nie pobierałem przez tamten downloader, tylko od razu aktywowałem na GOG.
   Dopiero co wczoraj też skończyła się promocja weekendowa na steamie za 4,99e za W2 EE i 2e za W1 EE – ciut drożej, ale jakbym miał kupować jeszcze raz dołożyłbym te parę złotych i kupił na Steam – zawsze to dwie wersje – steamowa iDRM Free do aktywowania po kluczu na GOG.com.
   Jak ktoś czekał tyle czasu to IMHO może się jeszcze wstrzymać – te promocje steamowe cały czas wracają, a wrócą na pewno przy premierze W3 Wild Hunt.
   Co do samego Wiedźmina 2 (solo) to chyba minimalnie ale jednak najlepsza cena. Pytanie tylko czy cdp.pl daje kod do aktywacji na gog.com czy nie, bo o wersji steamowej można zapomnieć.

  1. Oczwiście, że o tym wiem. Mam już na GOG oba „Wiedźminy.” Mam tylko nadzieję, że na cdp.pl w bibliotece po zakupie jest ta sama co na GOG, najbardziej aktualna wersja builda installerów obu gier. O to mi tylko chodzi. 🙂

  2. No w sumie wypadałoby żeby tak było, ale to IMHO i tak ma niewielkie znaczenia, zwłaszcza przy tak dużym Wiedźminie 2. I tak pobiera się go raz po kupnie, a potem tylko patche z poziomu launchera, bo pobierać ponownie instalkę prawie 20GB w tych plikach po 1-2GB jest średni sens.

 1. Kupiłem na steam ostatnio za 30 całość. Ale wolę mieć kopię na platformie Valve więc te 8 zł nie robi różnicy 😉 Ale promocja ciekawa.

 2. Kupiłem Wiedźmina 1, na gog.com kiedy był po $2,49, tylko niestety dodatki są po angielsku.
  Czy byłaby możliwość „migracji”, zakupu do CDP.PL ? 🙂 (w końcu to jedna firma).

  1. Hej,
   Jak napisał dundes, GOG i cdp.pl to oddzielne firmy i dlatego niestety nie ma możliwości migracji zakupów między nimi.

   PP/cdp.pl

 3. Panowie jak to jest z tą grą… czy jest to wersja rozszerzona taka jak na XBOX 360? Niby na stronie produktu pisze że wersja rozszerzona ale jest wzmianka tylko o nowych Arenach i samouczku.