X

«

»

Weekendowa promocja w PlayStation Store

Assassin’s Creed Syndicate – 99 zł
Batman: Arkham Knight – 79 zł
Batman: Arkham Knight Premium Edition – 124 zł
Call of Duty Points – 10,000 (+3,000 Bonus) – 289 zł
Call of Duty Points – 2,000 (+400 Bonus) – 67 zł
Call of Duty Points – 4,000 (+1,000 Bonus) – 124 zł
Call of Duty: Black Ops III – Gold Edition – 209 zł
Call of Duty: Black Ops III Digital Deluxe – 289 zł
Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition – 145 zł (119,10 zł dla abonentów PS Plus)
DiRT Rally – 169 zł (140,10 zł)
Fallout 4 – 145 zł
Far Cry Primal – 159 zł
Far Cry Primal – Apex Edition – 169 zł
Just Cause 3 -124 zł (97,10 zł)
Just Cause 3 XL Edition – 169 zł (131,10 zł dla abonentów PS Plus)
Metro 2033 Redux – 29 zł (20,60 zł dla abonentów PS Plus)
Metro Redux – 42 zł (29,60 zł dla abonentów PS Plus)
Metro: Last Light Redux – 29 zł (20,60 zł dla abonentów PS Plus)
The Elder Scrolls Online – 1500 Crowns – 42 zł
The Elder Scrolls Online – 3000 Crowns – 58 zł
The Elder Scrolls Online – 5500 Crowns – 67 zł
The Elder Scrolls Online – 750 Crowns – 21 zł
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – 79 zł
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition – 124 zł
Valentino Rossi The Game – 189 zł (160,10 zł)
Valentino Rossi The Game – Digital Deluxe – 269 zł (227,10 zł dla abonentów PS Plus)
Valentino Rossi The Game – Special Edition – 229 zł (191,10 zł dla abonentów PS Plus)

Oferta potrwa do 19 lipca.

 • Maro 43

  Warto Batman: Arkham Knight Premium Edition w takiej cenie?

  • Sama gra jest genialna, ale DLC chyba szału nie robią.

  • Potwierdzam, gra swietna, a z dlc to wykorzystałem tylko ten na skin dla batsia i batmobilu. Z tego co widziałem to oplaca się brac z dlc, masz np. gre robinem(chyba), kobieta kot czy czerwonym kapturem 😉

   • W większości to są bardzo krótkie misje dostępne z menu głównego, niezbyt ambitne, ale fani danych postaci pewnie będą zadowoleni. Bardziej cieszy to, że każda postać ma unikalny sposób walki, dzięki czemu miło się wykonuje nimi misje rzeczywistości rozszerzonej, szczególnie w tych dodatkowych wchodzących w skład DLC.

  • Na PC w podobnej cenie kupiłem podstawkę + SP i jestem więcej niż zadowolony. Sama podstawka jest genialna, a jeżeli bardzo lubisz uniwersum batmana + w poprzednich grach poświęciłeś godziny na wykonywanie wyzwań rozszerzonej rzeczywistości, to będziesz zadowolony.

   Jeżeli nie grałeś w poprzednie batmany, ale lubisz maksować gry, to premium edition jest zdecydowanie dla Ciebie. Jeżeli natomiast łatwo się nudzisz, chyba lepiej kupić samą podstawkę. Tak czy siak, taka gra na konsole w tej cenie to zdecydowanie okazja, szczególnie że na PS4 gra ponoć wygląda lepiej niż na PC 😉

   • Mnie ten Batman na PS4 kusi już od dłuższego czasu, ale wstrzymuję się z zakupem, bo mam szczerze mówiąc średnie doświadczenia z serią.

    Pierwszego Batmana (AA) przeszedłem z ogromną przyjemnością, ta dość nieduża mapa i liniowy gameplay bardzo mi spasowały, gdyż zadania, walki i bossowie były po prostu przyjemne. Z kolei od AC się odbiłem dwukrotnie już, a AO mnie znudziło powtarzalnością. :/

    Do którego Batmana Twoim zdaniem najbliżej jest AK?

    • Najbardziej mi przypomina AC, bo znowu mamy otwarte miasto i misje oznaczone na mapie. Tym AK jednak został dodany batmobil, dzięki czemu podróże po mieście i większość walk „po drodze” są znacznie bardziej urozmaicone. Tak jak grając w AC miałem moment gdy powtarzalność dała mi się we znaki, tak AK ukończyłem bez chwili znudzenia, no może nie licząc niektórych misji pobocznych. W najnowszym Batmanie brakuje typowych misji polegających na kombinowaniu jak przejść przez daną lokację oraz jest tutaj mniej powtarzalnych walk, więc naprawili chyba wszystko co się da. Gra może wciąż trochę przynudzać do czasu ukończenia prologu i zdobycia nowego stroju, jednak po skończeniu samouczka wszystkiego dałem się bardziej wciągnąć niż w AA, które dotychczas było moją ulubioną częścią serii.

     AO jest odgrzewanym kotletem robionym przez innych ludzi, który powstał by uzupełnić budżet potrzebny do stworzenia AK, więc nawet nie wspominam o tej części. Jedyne co było dobrze zrobione w tej części to walki z bossami oraz mistrzami sztuk walk, reszta to było kopiuj-wklej z poprzedniej odsłony, nawet dużą część mapy z AC wzięli.

 • Sebastian O

  metro redux za 30 zł