X

«

»

Weekendowa promocja w Muve Digital – Crusader Kings II

W ramach promocji na Crusader Kings II w Muve Digital taniej można nabyć m.in.:

Crusader Kings II: Mroczne Wieki – 32.48zł – Steam
Crusader Kings II: The Republic – 7.73zł – Steam
Crusader Kings II: The Old Gods – 12.48zł – Steam
Crusader Kings II: Sword of Islam – 7.73zł – Steam
Crusader Kings II: Sunset Invasion – 3.98zł – Steam
Crusader Kings II: Ruler Designer – 3.98zł – Steam
Crusader Kings II: Legacy of Rome – 3.98zł – Steam
Crusader Kings II: Songs of the Rus – 1.73zł – Steam

 • luk4sek

  Cenega wzięłaby się lepiej do roboty z patchami do CK II, bo to się teraz dzieje to jest masakra. Jeszcze zrozumiałbym jakby przestali to sprzedawać, ale w obecnej sytuacji, kupujesz grę, instalujesz, steam ściąga patche i masz okienka pełne pustych komend, odwołań i braki tekstowe. Wstyd. Patch na stronie jest ale co z tego skoro przywraca on teksty pierwotne nie uwzględniając aktualizacji, a tych było wiele…

  • newbie

   czyli gówno? Dzięki za ostrzeżenie

   • Prawdopodobnie wystarczyłoby grać w wersji angielskiej, ale Luk4sek ma rację. Skoro Cenega bierze na siebie dystrybucję i na tym zarabia to powinna robić to dobrze.

    • luk4sek

     Tak, po angielsku działa w pełni poprawnie, jednak w takie gry strategiczne wolę grać po polsku jak zapewne większość:)

  • Niestety ale Cenega nie nadąża za Paradoxem i ich patchami/DLC. Nie tylko w przypadku tej gry. 🙁

 • newbie

  a czy taki kod kupiony w muve moglbym podarowac komus z US&A? są region free czy tylko dla krajów niewolniczych zza dawnego Muru 😉

 • Ja tylko podpowiem Wam – ostateczna decyzja o polonizacji gry i DLC nie leży w gestii dystrybutora, bo ostatnie słowo należy zawsze do światowego wydawcy.

 • fr0ntz3ck

  A ja prędzej czy później kupię – pytanie, które DLC są warte uwagi?

  • Wszystkie główne DLC(Sword of Islam, Legacy of Rome, Republic, Old Gods, Sons of Abraham) może z wyjątkiem Sunset Invasion (alternatywna historia – aztekowie atakują Europę). W złotej edycji która już kilka razy była przeceniona są wszystkie DLC do Old Gods. Gra smaczku nabiera głównie z modami więc polecam też wszystkie DLC z portretami(dużo lepiej wyglądają afrykańczycy z normalnymi portretami niż z europejskimi pomalowanymi na czarno) i unit packami bo sporo z nich korzysta choc nie są wymagane. Muzyczki można sobie odpuścić, sporo modów daje to samo. Ruler Designer pozwala nam stworzyć własnego władcę z własną dynastią – jak dla mnie jeden z najlepszych DLC. Jeżeli ktoś ma ochotę pograć po 1400 r to polecam też konwertera który bardzo ładnie nam przenosi nasze państwo do EUIV. Jeżeli miałbym teraz kupować od nowa wziałbym wszystkie główne DLC, Ruler Designer + portrety a później co promocja można powoli resztę dokupować.

 • Język wybierasz po odpaleniu gry.