X

«

»

Weekendowa promocja na gry z serii Total War

humble store

W ramach weekendowej promocji na serię Total War po obniżonej cenie możecie nabyć:

Rome: Total War – 1.59€ – Steam
Total War: Rome II – 18.33€ – Steam
Napoleon: Total War – 3.49€ – Steam
Medieval II: Total War – 3.49€ – Steam
Empire: Total War – 4.99€ – Steam
Total War: Shogun 2 – 7.49€ – Steam 
Total War: Shogun 2 Fall of the Samurai – 7.49€ – Steam (taniej w Amazonie)

Oferta ważna przez 3 dni.

 • DfaX

  A właśnie naszła mnie jakoś dwa dni temu taka ochota żeby spróbować jakiegoś Total Wara. Co byście polecili dla osoby nowej? Dużo dobrego słyszałem o Medieval II, czy również sądzicie że to dobry wybór?

  • Pytanie bez sensu. Każdy grający w tę serię ma swojego faworyta z różnych tylko sobie znanych powodów… dla przykładu – najwięcej godzin (500+) spędziłem w pierwszym Rome, natomiast moją ulubioną grą w serii jest zdecydowanie Empire lecz mechanika gry najbardziej podoba mi się w Shogunie 2. Pooglądaj gameplaye i sam wybierz coś dla siebie, bo równie dobrze możesz nas pytać jaki kolor majtek masz jutro założyć. 😛
   Pozdrawiam

   • DfaX

    Czyli mam rozumieć że każda z gier jest dobra, tylko się między sobą różnią. Wiesz po prostu nie chciałbym wpaść na jakiegoś babcia, a okresem historycznym najbardziej by mi odpowiadał Medieval II, ale jeszcze zrobię tak jak mówisz i pooglądam jakieś gameplaye z innych części.

    • Yamamoto

     Jeśli posiadasz komputer, który pozwala Ci uciągnąć wysokie ustawienia to sięgnij po najnowsze odsłony typu Shogun II, a jeśli portfel pozwala to spokojnie możesz złapać się za Rome II, od swoich poprzedników różnią się ilością animacji walki, a w Rome II jednostki różnią się między sobą wyglądem.

     Medieval II też powinien Cię spokojnie zadowolić, nie jest wcale gorszy od swoich następców, ponieważ duch rozgrywki w Total Warach nie zmienia się skokowo, największe zmiany zachodzą w grafice.

     Nie bez powodu wszystkie Total Wary trzymają metascore dzielnie powyżej 80 🙂 (Rome Dwójce dostało się za popremierowe babole, które już zostały naprawione nota bene).

    • Zadaj sobie pytanie, który z tych okresów historycznych Cię najbardziej interesuje i wybierz odpowiednią część serii. Wszystkie są uważane za bardzo dobre strategie, więc w ten sposób na pewno nie będą to zmarnowane pieniądze.

    • Jak na mój gust każda gra z serii jest wybitna. 🙂
     Szczerze, to polecam Ci zrobić tak jak ja zrobiłem – za 100zł udało mi się kupić Total War Grand Master Collection, czyli wszystkie (poza ROME 2 którego można często kupić w dość niskiej cenie na Allegro i pierwszym Shogunem oraz pierwszym Medievalem, których nie ma dostępnych na Steam) części z wszystkimi dodatkami i DLC’kami.