X

«

»

Weekend z serią Total War w Muve

muve1

W ramach promocji na serię Total War przeceniono m.in.:

Empire: Total War (PC) DIGITAL – 22,50 zł – Steam
Empire: Total War Collection (PC) DIGITAL – 34,98 zł – Steam
Medieval II: Total War (PC) DIGITAL – 21,75 zł – Steam
Medieval II: Total War Collection (PC) DIGITAL – 25 zł – Steam
Napoleon: Total War Collection (PC) DIGITAL – 26,25 zł – Steam
Total War: Shogun 2 (PC) DIGITAL – 31,25 zł – Steam
Total War Rome II Edycja Cesarska (PC/MAC) PL DIGITAL – 25 zł – Steam

 • Muve to mój ulubiony polski sklep już od dłuższego czasu, może nie nazbyt często ale od czasu do czasu idzie wyrwać naprawdę perełki od nich , np dziś za 25zł Rome II empire edition, czy jakiś tam czas temu Rage za 9zł… Do tego jak ktoś miał kiedyś konto na kompani graczy i punkty tam idzie to przenieść do kompani muve teraz.

  • Tommy

   Zastanawiam się z którą częścią rozpocząć przygodę z Total War

   • Shogun II lub Rome II, a ze starszych, jeżeli już archaiczna grafika Ci nie przeszkadza Rome lub Medieval II. Dużo do powiedzenia ma też gust: wolisz Japonię, Rzym czy średniowiecze…

   • Rome 1 jest już jednak archaiczny, Medieval 2 to chyba najlepsza część całej serii i da się spokojnie jeszcze grać w to. 😉 Jak chcesz nowsze jednak to zacznij od Empire, później Napoleon. I na koniec Rome 2/Shogun 2 wg preferencji własnych.

   • Medieval 2 miażdży inne total wary dzięki modyfikacjom. Możesz wgrać moda przenoszącego do uniwersum Śródziemia czy Warhammera z całkowicie nową mapą, frakcjami czy jednostkami. Jest też ogrom modów historycznych rozszerzających mapę czy przenoszących w zupełnie inne rejony. Najbardziej przyjazny ( oprócz Rome 1 ) total war dla modów. Co do grafiki o którą piszecie że jest archaiczna odpalcie Warhammera na full detalach i obejrzyjcie jednostki rycerskie czy też demony albo orków. Te nowe total wary wyglądają biednie naprzeciwko zmodowanego Medievala.

    • Tak medka ma kilka milowych modów jak Third Age czy Europa Barbarorum II, Broken Crescent ect. ale posiada również sporo rzeczy przez które osobiście nie jestem w stanie się już przegryźć, jak np kwestia granic i ich przekraczania itp.

     @TommyTommy24:disqus Ja swego czasu jak zaczynałem z TW w sumie przypadkiem jak wpadł mi Shogun I w łapki za jakieś grosze miałem frajdę z poznawania serii po kolei jedna po drugiej i oceniania jak gra się rozwijała (lub odwrotnie sic!) Polecam takie rozwiązanie bo kolekcje TW są za całkiem przyzwoite pieniądze lub łapanie okazji na poszczególne tytuły. Można na Steam’ie ściągnąć też sporo dem i tak jedna po drugiej poznasz części. Jeśli nie to osobiście zaczął bym od Napoleona (powiedział bym Empire ale ma tyle durnych rzeczy, że bez modów możesz sie zniechęcić przypadkiem).

 • Wie ktoś może czy planowane jest wydanie Rome 2 razem z dlc nie wchodzącymi w skład Emperor Edition czyli Cezarem, Hannibalem itd jako jedna gra np. Rome 2 Gold?

 • Będę mógł aktywować Rome II za granicami Polski?

 • Meh, lepiej skorzystać z promo 2 za 1 na PKK w Media Markt.

  • Shoguna 2 złotą edycję i Empire+Napoleon się opłaca w MM fakt, ale takiego Romka II już sporo taniej w Muve dostanie się. No ale w końcu od tego łowcy są by wyłuskiwać perełki to tu to tam 🙂 Pozdro dla wszystkich fanów strategii!