Wczesny dostęp do otwartej bety Diablo IV

Wczesny dostęp do zamkniętej bety Diablo IV za 28 zł w MMOGA. Przetestuj grę na PC i konsolach

W jednym z poprzednich wpisów informowaliśmy Was o szczegółach dotyczących zbliżającej się bety Diablo IV. Zgodnie z przedstawionymi przez Blizzard informacjami, osoby zamawiające Diablo IV w przedsprzedaży, uzyskają dostęp do bety w dniach 17-19 marca. Jeśli nie planujecie zakupu pre-orderu (mini przegląd ofert), ale chcielibyście sprawdzić najnowszą odsłonę kultowej serii już za tydzień, to w sklepach MMOGA i CDKeys możecie zakupić specjalny kod uprawniający do wczesnego dostępu do otwartej bety Diablo IV za 28,03 zł, na wybranej przez siebie platformie – PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One lub Xbox Series X|S.

Brak prowizji za płatność.

Otrzymany po zakupie kod należy aktywować na tej stronie przy użyciu swojego konta Battle.net. W przypadku wersji PC, nasz profil zostanie oznaczony jako uprawniony do wzięcia udziału we wczesnym dostępie do bety Diablo IV. W przypadku wybrania innej platformy (konsole PlayStation i Xbox), otrzymamy specjalny klucz aktywacyjny, który należy wykorzystać na swojej konsoli.

Aktualizacja

Dostęp do zamkniętej bety Diablo IV jest dostępny taniej w sklepie MMOGA.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.