Komentarze do "Watch Dogs za 9,69 zł w cdkeys"

   1. Tak, właśnie jestem w trakcie /27h na liczniku/. Mam edycje ze wszystkimi dlc, na początku byłem nastawiony sceptycznie ale druga cześć tez daje radę! 😉

    1. Pod tym względem zgodzę się w 100% – wspominam sobie to co widziałem w rzeczywistości i rzeczywiście odwzorowanie jest świetne.

   1. Na razie to walczę z odpaleniem gry od jakiś 2 godzin i jestem świeżo po kontakcie z supportem 🙁 Gra nie działa nawet na drugim komputerze z Win10

    1. Unable to find supported text language. Nadal czekam jak support to naprawi. Podesłali mi instrukcję jak sam mam to zrobić, ale mimo szczerych chęci nic to nie dało. To chyba pierwsza taka gra w moim życiu która sprawiła tyle problemów.

 1. Ooo, nareszcie właściwe „Pieski” w promocji! Właściwe – bo jakiś czas temu też trafiłem tu na info o dobrej cenie i już miałem kupować, kiedy… okazało się, że pomyliłem „Pieski” – źle przeczytałem tytuł, a w promocji było „Sleeping Dogs” (nie mam nic do tej gry, tylko po prostu zakupiłem ją już dawno temu). Do dzisiaj śmieję się i dokazuję na wspomnienie tej historii. Na zdjęciu jestem ja.

Komentowanie jest zamknięte