«

»

Warhammer 40.000 Dawn of War III za niecałe 22 złote w cdkeys

Warhammer 40.000 Dawn of War III PC – £4.65 (21,81 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • The Nicke

  Ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak nowa gra spadła z ceny w tak zawrotnym tempie?

  • Liq

   Bardzo niska popularność gry + skupowanie z tanich krajów gdzie puścili bez region-locka.

   Ewentualnie błąd w sprzedaży, co już się nie raz zdarzył portalowi cdkeys.

   • Patryk Nowak

    Gra miała być połączeniem najlepszych cech DOW i DOW II – niestety z tego mixu coś nie wyszło

  • Obstawiam, że coś nie „pykło”, ale mogę się mylić, nie grałem jeszcze.
   https://uploads.disquscdn.com/images/71b7b58e8d06af25fb77fdec64b51d67ac4d0274d295ea73a9659948afa7d097.jpg

   • Nie pykło to że miech temu Relic poinformował społeczność ze gra się nie sprzedała dobrze więc ją porzucają. Skutkiem tego jest brak nowych patchy, DLCków i zapowiadanych ras (dodatków). Martwa gra. Ludzie sie wqrwili i poszły megaminusy.

    • U.S.G Ishimura

     Cebula nie ma patchy, DLCków i dodatków bo przycebuliła i nie kupiła a za darmo nikt nic robić nie będzie. Jak gracze mają narzekać na to to niech wiedzą że to na ich własne życzenie.

    • @U@u_s_g_ishimura:disqus jak to na życzenie graczy? Relic wypuścił gniota oczekując, że gracze łykną to jak pelikany. Nic dziwnego, że gra się słabo sprzedała, bo bo prostu jest słaba.

    • U.S.G Ishimura

     Ci sami gracze co gry nie kupili mają ból że dlc nie będzie. Mogą za to samych siebie winić.

    • Idz się schować bo farmazony pierdzielisz. Winą za niesprzedanie się gry są gracze, którzy jej nie kupili. Prawo! Świetlana przyszłość dla ciebie przy takim rozumowaniu. Gra się nie sprzedała bo relic zrobił wszystko po swojemu, chciał zrobić Starcrafta i Dotę w świecie Warhammera, liczył na profity, dostał po tyłku.Nawet beta testy nic nie pomogły bo gracze jasno przedstawiali swoje opinie na temat zmian. Relic to olał, teraz olał graczy. Jedynym winnym jest Relic albo ten pajac, który przeforsował Mobę do DOWa.

    • U.S.G Ishimura

     A gdzie ja twierdzę że ” Winą za niesprzedanie się gry są gracze, którzy jej nie kupili.”
     Zmodyfikuję trochę zdanie by było zgodne z tym co wsześniej napisałem ” Winą za brak dlc są gracze, którzy nie kupili gry.” na przyszłość proszę o czytanie ze zrozumieniem i nie przekłamywanie moich wypowiedzi. Na wszelki wypadek:.
     https://uploads.disquscdn.com/images/2f634d0eb42c5278ab6104af2e9aa3ba1ebbe1d8e86d8095779d935b3db2376c.png
     Wielki żółty napis na czarnym tle byś widział co jest napisane bo ze zrozumieniem to musisz sam się uporać.
     Jak napis nie jest wystarczająco duży to kliknij na obrazek. Mam nadzieję że potrafisz.

  • Gra została oficjalnie PORZUCONA przez Relic (developerów) twierdząc ze się źle przyjęła. Oznajmili że olewają graczy i nie będą robic do niej już żadnych patchy ani dodtków. Zapowiadane pod koniec kampanii przybycie Necronów jest nieaktualne. Ludzie porzucaja grę bo skoro jest ona nie taka jak sobie życzyli a Relic wolał wyrzucić projekt do śmietnika, to efekt jest taki ze teraz gra będzie miała swój epizod w jakimś bundla za dolara jak nic.

 • Liq

  O cholera, 10PLN taniej niż gdy ja kupiłem na błędzie 😀

 • W suie nie rozumiem do końca tych negatywów, fakt nie jest świetna ale mimo wszystko dobrze się bawiłem. Jedynie co mnie wkurzało to nierówny poziom trudności, no i przy dłuuuższych sesjach mogła ciut przynudzać.

  • Te negatywy to efekt zapowiedzianego miesiąc temu przez Relica porzuceniu przez nich gry. Gra jest martwa, bez supportu.

 • Limpopo

  Gra jest bardzo przeciętna, jak nie słaba. Bliżej jej do pierwszej części niż drugiej ale w bardzo upośledzonej formie. Wiele razy słyszałem określenie tej gry jako klon MOBY i pukałem się w czoło jak można było to tak spartolić. Bardzo ograniczone możliwości w porównaniu do jedynki. Nieczytelna i niezbalansowana. W dodatku gra została porzucona przez twórców, czyli brak przyszłej nowej zawartości. Jako ciekawostkę można sprawdzić w cenie taniego dyskontowego piwa ale nawet i wtedy wahałbym się czy aby na pewno polecić.

 • Przeszedłem kampanię i moim zdaniem singiel jest taki sobie. Powróciło budowanie baz, ale za to zniknął „rozbudowany” rozwój postaci znany z DoW2 i możliwość wyposażania swoich bohaterów w sprzęt. W multi nie grałem, ale gra wygląda na dostosowaną właśnie pod rozgrywkę wieloosobową.

 • Ukończenie kampanii zajęło mi około 17h na normalnym poziomie trudności i bawiłem się całkiem nieźle. Jedynie przeszkadzały mi problemy techniczne, gra kilka razy wysypała się do pulpitu i po ukończeniu niektórych misji ekran końcowy freezował się. Poza tym optymalizacja nie jest najlepsza, grafika nie wygląda jakoś superowo a spadki fpsów zdarzały mi się dosyć często. Multi nie tykałem, mobowy tryb który testowałem w becie kompletnie mnie odrzucił.

 • Ostrzegam, że tekst jest napaćkany małymi literkami i na ekranach poniżej 20″ szkoda oczu 😉 Niby grać można, ale co to za granie ze słuchu 😉