«

»

Vampire: The Masquerade – Bloodlines za 21,50 zł (lub 19,35 zł dla subskrybentów Monthly) w Humble Store

-75% – Vampire: The Masquerade – Bloodlines4,99 € (21,50 zł) lub 4,49 € (19,35 zł) dla subskrybentów Monthly


Zaoszczędźcie na przewalutowaniu z darmową kartą Revolut dla Łowców.

 • jak ktoś się skusi to nadmienię ze jest patch polonizujący, który wprowadza sporo poprawek stworzony przez ekipę GameSub ,plik (VTMBup86.rar 239mb)

  • Kondiq

   Nawet jeśli kogoś nie interesuje spolszczenie, warto po prostu wgrać Unofficial Patch, który naprawia większość błędów. Natrafiłem jedynie na jeden poważniejszy już dosyć daleko w rozgrywce – fragment jednej misji trzeba było przejść bez loadingu bo skrypty się bugowały i nie ruszało się co miało się ruszać. Bug ponoć nie do naprawienia przez fanowskie patche bo coś jest na sztywno zakodowane w grze.

  • Szkoda że spolszczenie jest tylko do starej wersji łatki Wespa, obecnie jest wersja 10,0 .
   Podobnie z modem-patchem do Świątyni Pierwotnego Zła o nazwie Circle of Eight, polska wersja do starej wersji moda.
   Nie wiem czemu ludzie tego nie aktualizują. Czyżby RPGi przestały być u nas popularne?

   • Moja teoria co do braku aktualizacji jest taka, że brak czasu i chęci.
    Czasowego aspektu raczej tłumaczyć nie trzeba – rodzina, szkoła, studia, praca. Niewielu może sobie pozwolić na beztroskie życie.
    Za tym też po części idą chęci – to nie jest coś na 10 minut tylko dziesiątki, setki a może i więcej godzin, w zależności od tego, jak duży jest projekt. Hajsu za to nie masz, bo i jak, a wdzięczności też raczej mało, zamiast tego ciągłe ciśnięcie i popędzanie, a szczerze podziękuje tylko garstka. A kiedy jeszcze pojawia się argument „pu cu ć spolszczenie, nieókó, ungielskiego ni znosz”, to i po co się produkować, jak nic poza +1 u Bozi nie masz? A z tym przychodzi też wypalenie.

    Te rzeczy widać nawet przy prostych grach, jak chociażby Slay the Spire – niby gorący tytuł, ale tłumaczenie PL od miesięcy nie dostaje aktualizacji (i to chyba jeden z niewielu nieaktualizowanych języków).

   • Już kiedyś pisałem do twórców UP i powodem braku polskiego jest porzucenie/ brak kontaktu z oryginalnym twórcą spolszczenia.

 • No i wreszcie wszedłem w posiadanie tej gierki. Troszkę pokombinowałem i wyszło 7,36zł za ten zacny tytuł. Co jest dla mnie akceptowalne.:) Teraz jeszcze trzeba będzie ogarnąć sprawę z patchami, modami i spolszczeniem.