Urodzinowa oferta cdp.pl – gry Focus Home, DiRT Showdown i Farming Simulator 2013

cdp2

W wyprzedaży pojawiły się:

DiRT Showdown – 19.99zł – Steam
Mars War Logs – 27.49zł – Steam
Testament Sherlocka Holmesa – 23.99zł – Steam
Yesterday – 19.99zł – Steam
Farming Simulator 2013 – 23.99zł
Farming Simulator 2013 Dodatek Ursus – 13.99zł
Farming Simulator 2013 Titanium – 19.99zł

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Urodzinowa oferta cdp.pl – gry Focus Home, DiRT Showdown i Farming Simulator 2013"

 1. Jakby co to polecam Yesterday, genialna przygodówka, niestety na androida można ją śmiało wyrwać za 3zł w promo.

  1. Jak to kto – grupa docelowa klientów cdp.pl która z HubleWeekly, paypal, kartą i obsługą sprzedażową po angielsku nawet w podstawowym zakresie sobie nie poradzi.

   P.S.
   Jakby ktoś chciał kupić tam Dirt Showdown, to w większośći sklepów Tesco (nawet w tych małych osiedlowych) zalega w koszach przy kasach pudełkowy Dirt Showdown aktywujący się na Steam, tylko nie pamiętam czy za 9,99 czy za 19,99 zł, ale na pewno nie drożej. Tak więc to kolejna „wspaniała” promocja.

 2. W urodzinowej promocji, w darmowych upominkach za dokonanie zakupu wyświetla mi się tylko jakaś „Larista”.
  Czy to jest ten MEGA-UPOMINEK ?!!!

 3. Powtórzę to, co napisałem o promocji na „Mass Effect Trilogy” w cdp.pl.

  Tak naprawdę to my, czytelnicy ŁG i tak nie jesteśmy ich grupa docelową i ich perspektywicznymi klientami – raczej nie będziemy lojalnymi klientami w przyszłości. Jesteśmy w końcu Łowcami Okazji, a z takimi konsumentami raczej żaden klient nie wiąże przyszłości i o nich nie dba. cdp.pl wiąże przyszłość z tzw. impulsowymi klientami (tj. podejmującymi decyzje ad hoc pod wpływem impulsu) – to jest ich podstawowa grupa docelowa. 😉

  W tym miejscu od razu zaznaczę jednak, że sklep, który jest dopiero od roku na rynku, powinien o wiele bardziej dbać o wizerunek i długofalową strategię marketingowo-sprzedażową. W takiej właśnie strategii powinien się mieścić należyty szacunek do klienta i budowanie jego lojalności ze sklepem oraz sprawna obsługa posprzedażowa czy też bezbłędny support/hotline. Tego włodarzom cdp.pl brakuje w ich decyzjach bienzesowych. Cyferki w arkuszach Excela też się pewnie nie zgadzają, skoro w pierwszej połowie b.r. sklep zanotował ponad 1 mln zł straty. Poza wpadkami wizerunkowymi, to też powinno dać panom i paniom z cdp.pl trochę do myślenia… 🙂

 4. Zastanawiam się po co tego typu „promocje” w ogóle się tu pojawiają…Myślę, że odbiorców tego portalu interesują okazje, a obniżenie wysokiej ceny na niższą aczkolwiek wciąż oderwaną od standardów wyznaczanych przez inne sklepy nie jest okazją. Jest to tylko niepotrzebna praca autorów strony i spam dla jej odbiorców. Jak panowie cdp.pl czy gram.pl chcę się tu pojawiać to niech przygotowują godne oferty. Chyba, że jakieś wyróżnienia będą przyznawane dla sklepów i te wymienione powyżej rywalizują o tytuł w kategorii „łowcy jeleni” .

  1. BTW:
   Ktoś ma Deer Huntera w wydanie specjalne metalboxie? Co tam jest na dysku?
   Na opakowaniu jest szczątkowe info, a mając wydanie z Gazety Wyborczej darowałem go sobie po wpadce z kupnem Sin City wydania kolekcjonerskiego też w Metalboxie, które od wydania z Dziennika różni się tylko dodatkową ścieżką DTS ES 6.1. Szkoda że takie coś wydaje się w PL jako „wydania kolekcjonerskie” – jak porównam to z paroma wydaniami kolekcjonerskimi kupionymi na Amazonie przeznaczonymi na rynek UK to po prostu krew zalewa jak w PL robi się takie wydania 🙁

 5. 5 oscarów w czasach gdy przyznawano je faktycznie za wybitne rzeczy i z tego co pamiętam mocna pozycja w top250 wszechczasów na imdb. Raz na parę lat wracam do tego filmu.