X

«

»

Until Dawn – Przegląd ofert przedpremierowych

Już wkrótce na polsuntildawn1ki rynek trafi Until Dawn, tytuł ekskluzywny na konsolę PlayStation 4, który powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom horrorów klasy B. Wcielimy się w nim w grupę nastolatków, którzy spotykają się w górskim domku, gdzieś na odludziu. Jak szybko się okazuje, na miejscu grasuje tajemniczy morderca, a wycieczka zmienia się w brutalną walkę o przetrwanie.

Gra będzie filmową przygodówką, w której nasze działania będą miały bezpośredni wpływ na przebieg rozgrywki. Od naszych decyzji będzie zależeć kto zginie, a kto przeżyje.

Until Dawn zadebiutuje 26 sierpnia. Gra trafi jedynie na konsolę PlayStation 4.

Wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry Until Dawn znajdziecie jedynie w PlayStation Store. Tym razem jednak cena nie jest dużo wyższa od wydania pudełkowego. Until Dawn w wersji do pobrania na konsolę PlayStation 4 znajdziecie za 249 zł. Warto przy tym skorzystać z kart-zdrapek o wartości 100 zł – znajdziecie je w cenach już od 91 zł, co pozwoli Wam na doładowanie konta o 300 zł, przy wydaniu 273 zł.

Wersja pudełkowa

Pudełkowe wydanie gry Until Dawn niemal wszędzie dostępne jest w takiej samej cenie – ok. 260 zł. Warto jednak zwrócić uwagę na sklepy, które oferują nieco niższą cenę lub darmową wysyłkę, co pozwoli Wam na zaoszczędzeniu kilku lub nawet kilkunastu złotych.

Najkorzystniej wypada oferta sklepu Konsoleigry.pl, gdzie za grę zapłacicie 249,99 zł, a najtańsza wysyłka to 7,99 zł (paczka w RUCHu) całkowity koszt takiego zamówienia to 257,89 zł.

Euro.com.pl i Empik.com.pl w swojej ofercie mają ten tytuł za odpowiednio 259 zł i 259,99 zł – w obu przypadkach z darmową dostawą kurierem lub odbiorem w jednym z salonów tej sieci.

Grę znajdziecie też za 259 zł z darmowym odbiorem osobistym w salonach sieci Mediamarkt.pl i Saturn.pl.

>> Until Dawn – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

Edycja Specjalna

396405_ps4_b

Specjalna edycja Until Dawn zawiera efektowny steelbook z motywem gry. Wydanie to nie jest dostępne w Polsce, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić je w Wielkiej Brytanii.

Until Dawn: Steelbook Edition dostępne jest w ofercie sklepu Game.co.uk, a jego cena to £49,99. Wysyłka do Polski to  £2,95. Łaczny koszt gry, przy obecnym kursie funta wyniesie Was zatem około 313 zł.

 • Może być ciekawie, ale to dużo zależy czy to gra dla typowego Amerykanina czy Europejczyk też się będzie mógł wczuć w postacie z gry 😉

  • Zgadzam się z przedmówcą. Wiele też będzie zależeć czy dany Europejczyk będzie prawo czy lewo nożny.

 • Zamówiłem pudełko ze sklepu z Kanady i zapłaciłem 220zł z wysyłka, super konkurencyjne ceny mamy w europie.

  • Może ktoś kiedyś zbierze się i postawi troszkę przyprawić o ból głowy naszym politykom, bo jeżeli Oni postawili by się koncertowi Sony czy chociażby firmie Microsoft, nie mówiąc już o platformie steam to ceny spadłby o 50-60% ale po co, większość Polaków za swój celowy sukces życiowy zalicza dokopanie jak największej liczbie swoich rodaków,więc oby tak dalej…

  • Artur Dukarski

   Możesz się podzielić sklepem?

 • forby

  Ex’y niszczą środowisko graczy.