Promocja na Undertale

Undertale na Nintendo Switch za 42 zł (możliwe 38,57 zł) w Nintendo eShop

Z okazji premiery darmowego Deltarune Chapter 1&2 pojawiła się promocja na Undertale w Nintendo eShop:

  • Undertale – 42,00 zł (Polska) | 38,57 zł (Rosja)

Promocja trwa do 10 października.

Łowcy, przypominamy o trwającej wyprzedaży Blockbuster Sale w Sklepie Nintendo na której znajdziecie promocje na blisko 500 gier Nintendo Switch.

Poradnik opisujący sposób dokonania zakupu w innych regionach sklepu Nintendo znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Jak kupować gry w innym regionie Nintendo eShop?

  1. Na witrynie internetowej accounts.nintendo.com zmieńcie region konta na kraj, w którym znajduje się tańsza gra (region RPA oznacza South Africa).
  2. Dokonać zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłacić zamówienie kartą walutową Revolut lub PayPalem (płatność PayPalem nie jest dostępna w RPA). Jeśli nie macie jeszcze Revoluta, skorzystajcie z naszego linku.
  3. Po skończeniu zakupów możecie z powrotem przestawić konto na rodzimy region – ponownie skorzystajcie ze strony accounts.nintendo.com.

Uwaga odnośnie do zmiany regionów

Regiony konta Nintendo możecie zmieniać do woli, niemniej jednak pamiętaj o tym, że zmiana regionu resetuje środki w wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli macie w portfelu jakieś złotówki, najpierw je wykorzystajcie i dopiero później zmieńcie region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, nie o Gold Coins. Złote Monety, otrzymywane za zakupy w sklepie Nintendo, są przypisane do danego regionu, w którym zostały zdobyte.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.