Ultimate Game Sale 2020
Promocja na Dark Souls 3
  Polecamy

Ultimate Game Sale 2020 – polecane gry wyprzedaży, które każdy fan Xbox One powienien posiadać (akt.)

Łowcy, przygotowaliśmy dla Was zestawienie 15 najlepszych, naszym zdaniem, gier 8. generacji konsol, które ukazały się na Xbox One i które zostały przecenione w ramach Ultimate Game Sale 2020.

Promocje na gry Xbox One w polskim Microsoft Store:

Promocje na gry Xbox One w brazylijskim Microsoft Store:

Aby uzyskać powyższe ceny należy być subskrybentem Xbox Live Gold lub też Xbox Game Pass Ultimate (4 zł za pierwszy miesiąc).

Aktualizacja 2

Ceny giftcardów w artykule zostały zaktualizowane.

Bądźcie naszymi Ambasadorami 🙂

Łowcy, sporo się napracowaliśmy przygotowując poniższe listy gier. Wiemy, że nasza praca nie pójdzie na marne i zestawienie ofert okaże się dla Was przydatne, niemniej jednak niezwykle boli nas to, że efekt naszej pracy jest dość często Ctrl + C, Ctrl + V przez inne serwisy agregujące promocje lub też piszące o grach :/ Dlatego mamy do Was prośbę: Bądźcie naszymi Ambasadorami w Internecie i pomóżcie nam walczyć z podmiotami, które żerują na treściach zamieszczanych na Lowcygier.pl. Dziękujemy 🙂

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store

Krok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store:

  • GAMIVO: 100 BRL za 66,52 zł z kodem ROCKETSALE2 lub
  • Eneba: 100 BRL za 76,20 zł z kodem LOWCYGIER lub
  • G2A: 100 BRL za 83,58 zł

Krok 2.ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

UWAGA

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Łowcy, jakie tytuły powinniśmy dopisać do tego zestawienia?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.