Tytuł EA gratis w ramach zakupu Sim City do 26. marca!

originlogoWarunkiem uzyskania dodatkowej gry za darmo jest zakup i aktywacja Sim City (zarówno wersje pudełkowe jak i elektroniczne wchodzą w grę) do godziny 7:59 czasu polskiego 26 marca. Grę należy wybrać do godz 8., 31. marca.

– Battlefield 3 (Edycja Standardowa)
– Bejeweled 3
– Dead Space 3 (Edycja Standardowa)
– Mass Effect 3 (Edycja Standardowa)
– MOHW (Edycja Standardowa)
– NFS Most Wanted (Edycja Standardowa)
– Plants vs. Zombies
– SimCity 4 Edycja Deluxe

 

UWAGA: Osoby poniżej 18 roku życia automatycznie dostaną Sim City 4 Deluxe Edition oraz Bejeweled 3, bez możliwości wyboru pozostałych gier z listy. 

Źródło i dodatkowe informacje: >>LINK<<

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Tytuł EA gratis w ramach zakupu Sim City do 26. marca!"

  1. Taki zestaw wygląda najatrakcyjniej.

   Ogólnie to myślałem, że rekompensata będzie tylko dla osób, które kupiły w pierwszym tygodniu po premierze a tu do 26 marca można jeszcze kupić.

 1. hm.. ja w promocji dnia nie widzę żadnego odsyłacza, tylko info, że wszystko za 50%.
  Grę mam jeszcze z preorderu. WTF?

  1. tanich pudełkowych wersji gier tak świeżych jak obecnie Sim City trzeba by chyba szukać w marketach, prawdopodobnie media markt i mediaexpert/saturn będą miały najbardziej konkurencyjne oferty w tym okresie, chociaż w zależności od tego jak u Ciebie z dostępem do danego sklepu, może warto zwrócić się w stronę sklepów bardzo podobnych. Najtańsze nowe klucze w internetach kosztują obecnie tyle (+/- parę złotych), co ładna limitowana wersja pudełkowa z lokalnego mediamartku. Ale nie ośmielę się zgeneralizować, bo taka sytuacja może być zupełnie nierealna w innych regionach.

  2. Mógłby ktoś napisać gdzie widział najtaniej? 😀 ja widziałem w Media Markt za 139zł .

 2. Można i zdobyć dwie kopie gry w pewien sposób 😉
  Info z regulaminu
  „Użytkownicy, którzy nie spełniają wymagań wiekowych dotyczących dostępu online, otrzymają automatycznie grę SimCity 4: Deluxe Edition oraz Bejeweled 3. Gry zostaną dodane automatycznie do Biblioteki Gier w Origin w przeciagu najbliższych dni.”

  1. dwie gry, które wymieniłeś, zostają wybrane automatycznie dla graczy, którzy według danych profilu Origin (jak sądzę) nie ukończyli 18 lat. Tylko i wyłącznie wtedy, bo tacy użytkownicy tracą możliwość wyboru gry dla siebie, w zamian za co dostaną 2 domyślne tytuły, zamiast jednego. Wciąż deal dla tych osób co najmniej średni.

   Zresztą, wspomniałem o tym w samym newsie, już w rozwinięciu 😉

 3. Szkoda, że Crysisa 3 nie dali 😀 Niby ta sama półka co Dead Space 3. Ale i tak nie ma co narzekać, NFS zasili moje konto 😛

 4. Nie ma co Plants vs Zombies wygląda niesamowicie atrakcyjnie przy reszcie ofert:D

 5. ok, już wybrałem sobie Dead Space 3. Chyba najnowsza i najcenniejsza pozycja na liście do wyboru. Szkoda tylko, że polskiego nie było do wyboru przy instalacji

  1. A możesz powiedzieć jak to zrobiłeś? Sprawdzałem wczoraj, ale nie było takiej opcji. Robiłeś to przez klienta? Jakaś nowa zakładka?

  2. boskiapollo: po prostu uruchomiłem rano origina i wyskoczyło okienko jak te z promocjami z linkiem od wyboru gry. Wybrałem i pojawiła się na mojej liście gier.

 6. f*** kupilem tam ostatnio comand and conquer anthology – dzis caly dzien sciagam 3 wojny o tyberium, transfer rzedu 33,84kb/s przy łączu 4mb/s (przy stem a nawet uplay nie miałem takich problemów ehhhh … )